reklama

Upławy w ciąży

Temat na forum 'Piła' rozpoczęty przez Kasiulek1984, 19 Luty 2011.

1. Kasiulek1984

Kasiulek1984 Mamusia Blaneczki

Dziewczynki pomóżcie:)

Jestem w 36 tyg ostatnio zauważyłam zwiększoną ilość wydzieliny dość znacznie tzn jest troszkę białego śluzu odrobinkę czasami w ogóle nie ma i duża mokra plama na bieliźnie. Czy to może oznaczać że następuje wyciek wód płodowych? W pon mam wizytę u gina i nie wiem czy mówić mu o tym czy poprostu tak musi być :)

2. szóstkowa mama

szóstkowa mama Fanka BB :)

Może po prostu odchodzi Tobie czop śluzowy,a mokra plama to niekoniecznie muszą być sączące się wody.Ale tak czy inaczej radziłabym o zaistniałej sytuacji jednak powiedzieć ginowi!!!

pozdrawiam

3. reklama
  4. Kasiulek1984

Chyba tak zrobie przestanę się denerwować przynajmniej :)

5. cass

cass Fanka BB :)

też tak miałam, odchodził czop, ale powiedziałam mojej gin is prawdziła taki płynem czy to wody czy nie :-)Lepiej powiedzieć ginowi za dużo niż za mało :-)

6. szóstkowa mama

Tak na marginesie dziewczyny,ja mam bliską rodzinę w Pile.To jest około 100 km od mojego miasta.

Pozdrawiam!!!

7. Takhisis

Takhisis Fanka BB :)

MIałam tak samo...po prostu poszłam do apteki i kupiłam test do wykrywania wycieku wód płodowych. Jeden nawet leży w szufladzie:)

8. Kasiulek1984

Dziekuje Dziewczynki za odpowiedzi :) nic jutro wizyta troszkę się denerwuje ciekawe co mi doktorek powie :) już się nie moge doczekać kiedy się dzidziunia urodzi :)

9. szóstkowa mama

Kasiulek daj znać jak już będziesz po wizycie u swojego doktorka.

10. reklama
  11. Kasiulek1984

No więc jesteśmy o wizycie :) wszystko jest dobrze poziom wód w normie serduszko ładnie bije :) niestety nie wiem ile waży bo tego nie mówił :) za dwa tygodnie się dowiem, ale o wcześniejszy poród raczej nie muszę się martwić :) a no i pobrał wymaz ( zasugerował że warto zrobić sobie takie badanie u nas kosztuje 20 zł więc nie dużo) na obecność Paciorkowca. Nie leczą tego w ciąży ale przy porodzie jeśli wynik jest dodatni włączają wtedy odpowiednie leczenie. Wtedy nie dochodzi do zakażenia Maluszka ( Maluszki łapią zapalenie płuc i inne zarazy) dodam jeszcze że ponoć wirus nie daje kompletnie żadnych objawów i tylko tak można się przekonać czy jest wszystko dobrze. Osobiście uważam że warto :)

Ostatnia edycja: 21 Luty 2011

Poleć forum