reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Upławy

Czarna99

Początkująca w BB
Dołączył(a)
26 Czerwiec 2022
Postów
20
Hej dziewczyny. Zaczęłam 7 tc. Ogólnie wszystko dobrze ale paru dni mam szare upławy. Pisałam do lekarza twierdził że tak może być ale ciągle nie daje mi to spokoju. Stosuje luteinę 2x2 tab, acard 150 i heparynę 0.4. śluz zaczol się zmieniać od mometu przyjmowania acardu. Może któraś z was też tak miała? Nie mam żadnych dodatkowych objawów tylko szary śluz ewentualnie szare grudki jak po luteinie.
 
reklama
Wydaje mi się, że resztki tabletki mogą tak śluz zabarwic
No tak jak mówię lekarz stwierdził że tak może być. Nie mam ani pieczeń ani swedzen więc chyba infekcja odpada. Napewno dopytam się więcej lekarza jak u niego będę. Dziękuję bardzo za odpowiedź 😊
 
Hej dziewczyny. Zaczęłam 7 tc. Ogólnie wszystko dobrze ale paru dni mam szare upławy. Pisałam do lekarza twierdził że tak może być ale ciągle nie daje mi to spokoju. Stosuje luteinę 2x2 tab, acard 150 i heparynę 0.4. śluz zaczol się zmieniać od mometu przyjmowania acardu. Może któraś z was też tak miała? Nie mam żadnych dodatkowych objawów tylko szary śluz ewentualnie szare grudki jak po luteinie.
Ja miałam tak po acardzie.
 
No tak jak mówię lekarz stwierdził że tak może być. Nie mam ani pieczeń ani swedzen więc chyba infekcja odpada. Napewno dopytam się więcej lekarza jak u niego będę. Dziękuję bardzo za odpowiedź 😊
Nie każda infekcja piecze i boli. Ja tak miałam. Najlepiej jest zrobić wymaz z pochwy i wszystko będzie jasne 😊
 
No właśnie też mi się wydaje, że to po acardzie. Ale to nic złego się nie działo?
Miałam krwiaka. Potem mocno krwawiłam ale tylko 1 dzień bo się oczyścił. Rd kazał. Odstawić acard i więcej się to nie powtórzyło. Obecnie 30tc. Więc wszystko ok. Ale skonsultuj to z dr bo u każdej może to być coś innego.
 
reklama
Miałam krwiaka. Potem mocno krwawiłam ale tylko 1 dzień bo się oczyścił. Rd kazał. Odstawić acard i więcej się to nie powtórzyło. Obecnie 30tc. Więc wszystko ok. Ale skonsultuj to z dr bo u każdej może to być coś innego.
Wizytę mam dopiero na koniec lipca
 
Do góry