reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uporczywe "miętoszenie" piersi w nocy

Muszę corke odstawić. Moje piersi to jedna wielka rana i jest tylko gorzej. Muszę to zrobić już, bo czuje ze za moment odgryzie mi sutki. W dzień już ogarniamy sprawę. Nie dostaje. Jednak jak w nocy? Co zrobić jak będzie krzyk I histeria? Chce zakleić piersi I koniec kropka. Wiem, że to brutalne, ale nie mam wyjścia. Do popicia w nocy tylko woda?
Ja córkę odstawiłam w nocy, w dzień karmięj jeszcze. Za tydzień ma rok. Odstawiłam tak, że poszłam spać do synka, a mąż miał podawać wodę. Jedną noc córka spać nie chciała, bawiła się. Po 1,5-godzinnej pobudce usnęła. Wody się napiła raz. I od tego czasu nie je w nocy, pobudki ma na tulenie. Pić też nie chce. Zaczęła za to dużo ładniej jeść w dzień.
 
reklama
Oby poszło tak gładko. Jedna noc nie pozwoliłam jej na maltretowanie moich ran rączkami i strasznie histeryzowala w nocy. Drugiej nocy było lepiej. Już wiedziała, że nie wolno, ale próbowała.
 
Pojawiły się rany w kolejnych miejscach, bo zaczęłam ją karmić od innej strony. To była czwarta noc bez tego, co mala kocha najbardziej. Nie mogę znaleźć zastępstwa. Nie chce mleka zwykłego, modyfikowanego, próbowałam kakao...
 
Jogurty jej starcza, skoro nic innego nie toleruje?
Myślę, by ściągać latatorem, jak rany się zabliźnia i troszkę jej dawać. Jak długo mleko będzie w piersiach?
 
Po roku dziecku nie jest potrzebne mleko
Moje dzieci są weganami i w ogóle nie jedzą żadnych produktów odzwierzęcych. Nie mają niedoborów, niskiej masy ciała itp.
 
reklama
Do góry