reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uporczywe "miętoszenie" piersi w nocy

reklama
Jogurty jej starcza, skoro nic innego nie toleruje?
Myślę, by ściągać latatorem, jak rany się zabliźnia i troszkę jej dawać. Jak długo mleko będzie w piersiach?
Synka odstawiłam od piersi jak miał rok i 3 dni. Nie zaakceptował żadnego mleka w butelce. Na śniadanie często jadł owsianki na mleku roślinnym (dalej je) , zupy zabielam śmietaną. Jadł czasami Ser żółty i jakieś jogurty, i to koniec z nabiału.

Jak już się odstawiłyście to jest sens do tego wracać? Zanim Ci się piersi zagoją to dziecko się przyzwyczai, a jak kiedyś będziesz chciała naprawdę odstawić to znów będziecie przychodzi kryzys.
 
Córka już ponad tydzień po odstawieniu,jednak teraz mam inny problem. Codziennie między 4 a 5.30 rano się budzi i meczy się czasem 1,5 godziny, by usnąć. Rzuca się, wkłada rękę pod koszulkę, szuka i jednak trochę sie domaga piersi. Nie chce wody, rzuca butelka. Wygląda to, jakby była głodna. Jest bardzo samodzielna i wieczorem również je sama, stąd moze nie dojada. Nie byłoby z tym problemu, gdyby nie chodziła do zlobka. Kiedy przychodzi czas wstawania, ona rozsypia się w najlepsze i muszę ją wybudzac
 
Córka już ponad tydzień po odstawieniu,jednak teraz mam inny problem. Codziennie między 4 a 5.30 rano się budzi i meczy się czasem 1,5 godziny, by usnąć. Rzuca się, wkłada rękę pod koszulkę, szuka i jednak trochę sie domaga piersi. Nie chce wody, rzuca butelka. Wygląda to, jakby była głodna. Jest bardzo samodzielna i wieczorem również je sama, stąd moze nie dojada. Nie byłoby z tym problemu, gdyby nie chodziła do zlobka. Kiedy przychodzi czas wstawania, ona rozsypia się w najlepsze i muszę ją wybudzac
A zwykle mleko krowie pije? Jesli myslisz ze jest glodna to moze wlasnie mleko w butelce badz z kubeczka by wypila.
 
Córka już ponad tydzień po odstawieniu,jednak teraz mam inny problem. Codziennie między 4 a 5.30 rano się budzi i meczy się czasem 1,5 godziny, by usnąć. Rzuca się, wkłada rękę pod koszulkę, szuka i jednak trochę sie domaga piersi. Nie chce wody, rzuca butelka. Wygląda to, jakby była głodna. Jest bardzo samodzielna i wieczorem również je sama, stąd moze nie dojada. Nie byłoby z tym problemu, gdyby nie chodziła do zlobka. Kiedy przychodzi czas wstawania, ona rozsypia się w najlepsze i muszę ją wybudzac
A jakby ją wtedy całkiem wybudzić i dać coś do jedzenia? Coś, co łatwo zjeść. Moje dzieci lubią bułki i banany, pewnie coś takiego bym spróbowała dać.
 
O czwartej rano jej dawać jeść? Żeby nie potraktowała tego jako coś normalnego. Ogólnie bardzo mało pije. Jakby mi na złość chciała zrobić. Daje wodę, a ona pokazuje piersi. Jak jej mowie, że chore i podaję butelkę to się wkurza i nie chce. Wcześniej sporo popijała w ciągu dnia. Ani wody, ani herbatki, ani soku,kompotu itd.Jakby chciała mi powiedziec:tylko mleko I nic więcej.
 
reklama
O czwartej rano jej dawać jeść? Żeby nie potraktowała tego jako coś normalnego. Ogólnie bardzo mało pije. Jakby mi na złość chciała zrobić. Daje wodę, a ona pokazuje piersi. Jak jej mowie, że chore i podaję butelkę to się wkurza i nie chce. Wcześniej sporo popijała w ciągu dnia. Ani wody, ani herbatki, ani soku,kompotu itd.Jakby chciała mi powiedziec:tylko mleko I nic więcej.

Ale dlaczego jedzenie o 4 rano ma być nienormalne. Wcześniej tak jak jadła więc nic dziwnego, że jest organizm się tego dopomina. Musisz się niestety przez jakiś czas przemęczyć (od razu dodam, że u nas to się zmieniło koło 10 roku życia, więc dość długi czas)
 
Do góry