reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

    A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

uporczywy bol głowy w ciazy

Dołączył(a)
5 Listopad 2015
Postów
11
Rozwiązania
0
Witam,dziewczyny w innym temacie pisałam już o moich problemach z wysokim ciśnieniem i tetnem, ciśnienie się normuje-najwyższe terax to ok 135/85,wiec pani ginekolog kazała z depozyt em się wstrzymać i dobrze, ulzyc o mi bo dochodzę dopiero fo 16 tyg,i mój maluszek otrzymał już ode mnie tyle chemi zanim dowiedzialamłam, się ze jestem w ciąży, że boje się terax wszystkiego.
Ale teraz inny problem, otóż mam często dość silne bóle głowy, szczególnie z przodu,czoło, skronie, czubek głowy, często boli mnie 1 połowa, czasem to bol opadające, wiem ze może być to spowodowane wysokim tetnem ,bo to jednak mam cały czas wysokie.tje, tj 90-90 nawet do 99,pani ginekolog wcoraz powiedziała ze do 100 to norma w ciaxy i tak jest, nadal mam codziennie monitorować i ciśnienie i tętno.
Dziewczyny bol głowy, jest uporczywy, nie umiem sobie z nim poradzić, wiem,ze czasem mogę zażyć paracetamol, ale też się ho boje i niechce nadużywać, proszę Was o naturalne, nieszkodliwe sposóby do walki z bólem głowy, proszę o pomoc.
 
reklama

caltha

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Luty 2014
Postów
9 428
Rozwiązania
7
dziwnie zabrzmi, ale mi pomagało : surowego ziemniaka pokrój na plasterki i połóż na czoło. Druga metoda: kawa z plasterki cytryny
 
Dołączył(a)
5 Listopad 2015
Postów
11
Rozwiązania
0
Hmmm,to 1 sz spróbuję, kawy niestety nie ,bo nie pije,mam też wysokie ciśnienie i puls, głowa mnie martwi, bo dokucza codziennie, mam ja taka ciężka, dziekuje
 

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry