reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uporczywy łupiez....

ja tez zapisuje sie do dermatologa!

a selsun blue stosowalam - akuteczny z jednym malym "ale" - strasznie placze wlosy i strasznie mi po nim zaczely wypadac... dla osobnika ktorkowlosego nie powinien byc to jednak problem a ja mialam wtedy wlosy niemal do pasa...fryzjerka jednak powiedziala zebym uzywala odzywki od polowy do koncowek wlosow a najbardziej splatane byly przy glowie ;-(
 
reklama
Kupiłam Selsun Blue. Mąż dopiero rozpoczął kurację. Trzymacie kciuki.
Mam nadzieję, że Selsun mnie uratuje :-D
pa
 
Dziewczyny. Wystarczyło 6 myć i łupież u mojego męża prawie zniknął!! :-) Jestem strasznie zadowolona z Selsun.
Swoją drogą ciekawe jaki składnik tak skutecznie eliminuje łupież. Mąż używał wielu szamponów i żaden nie przyniósł takich efektów.:happy:
Mam nadzieje, że uda się pozbyć łupieżu całkowicie.
 
Suzy, czy drogi jest ten szampon? Podaj proszę składniki. Szkoda, ze nie ma strony internetowej z opisem szamponu. Czy udało się całkowicie wyeliminować łupież?
 
ViolaV, łupież zniknął całkowicie:-) Jestem przeszczęśliwa, Mąż w sumie też:-D 125 ml. szamponu kozstowalo ok. 25 zł Wśród składników selsun znalazłam disiarczek selenu. Rzeczywiście nie ma strony selsunblue.pl
 
Ja mialam kiedys problemy z lupiezem ale stosuje tak dwa razy w tygodniu head and shoulders przeciwlupiezowy, pozostale razy zwykly szampon i efekty sa takie ze lupiezu nie ma i sie nie zanosi zeby byl ;]
 
Kiedy mnie "dopada" łupież pędzę do apteki po NERIL - szampon. Można do tego dokupic dodatkowo tonik i odżywkę ale sam szampon również wystarcza. I pomaga bardzo. Dodatkowo jest rewelacyjny przy wypadaniu włosów np przy karmieniu lub na wiosnę. A na co dzień używam Head and Shoulders i też jest ok.
 
reklama
Polecam stary sposób,naprawdę pomaga.Sporą ilość soli kuchennej wymieszać z niewielką ilością przegotowanej wody.Musi byc gęsta papka.Wetrzeć we włosy i pozostawić na 20 minut.Potem normalnie umyć.Powtarzać zabieg kilka razy przed myciem.Łupież zniknie.
 
Do góry