reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uporczywy łupiez....

fajny pomysl z ta papka z soli,musz esprobowac,bo ja uzywam nizoral,ale po jakims czasie lupiez zawsze wraca:no::baffled:
 
reklama
Macie rację, łupież na ramionach nie wygląda estetycznie...
Jakiś czas temu miałam podobny kłopot, farmaceutka poleciła mi właśnie Selsun Blue:-) Po kilku myciach nie został nawet ślad po łupieżu:tak: A co ważniejsze - łupież nie wrócił:-)
Gorąco polecam każdemu.
 
Na łupież bardzo dobry jest szampon Nizoral. Do kupienia w każdej aptece. Jego cena jest dość wysoka, ale rezultaty są też zadowalające. Można też kupić Nizoral w saszetkach jednorazowych na wypróbowanie. No i wiadomo, że nie z pierwszym myciem pozbędziemy się łupieżu, ale przy systematycznym stosowaniu tego środka.
 
Pirolam, dziewczyny mi tu na forum polecily, stosuje i pierwszy raz mam spokoj z lupiezem. Jeszcze mozna plukac glowe woda z cytryna albo mocna czarna herbata, ale nie probowalam.
 
Sól mocno wysusza, jak już domowe sposoby to olej z drzewa herbacianego. Szampony to dermena lub catzy ( nie wiem czy jest jeszcze dostępny )
 
Zmiana szamponu na pewno pomaga. Ja się zastanawiałam w czym problem, stosowałam jakieś odżywki i suplementy. W końcu zmieniłam markę, aktualnie na Garniera Szampon przeciwłupieżowy 2 w 1 i okazało się , że w tym tkwił problem. Nie wiem dlaczego wcześniej stosowany szampon , który dobrze działał nagle zaczął powodować powstawanie łupieżu
 
ja sądzę, że jak łupiez jest tak strasznie uporczywy, ze mocno wplywa na kondycje wlosów i ich wyglad, to lepiej sie udac do dermatologa
 
Oj kochana Ty tak na serio? Naprawde wierzysz,że taki drogeryjny produkt jest w stanie usunąc łupież? Niestety ale nie ma takiej opcji. Tego typu kosmetyki nie maja takiego działania jakiego oczekujesz i ich działanie jest naprawdę słabe. Sama sie o tym przekonałam ponieważ mam spory łupież. I nie pomogły :p
Za to polecam Ci serię insight Jest trudniej dostępna poniewaz kupisz jedynie w specjalistycznych sklepach z kosmetykami do włosów, ale moim zdaniem działanie ma o wiele lepsze. I sama pozbyłam się uporczywego lupieżu, który mnie męczył od lat....
Link do: Insight Anti Dandruff - kuracja przeciwłupieżowa - organicznewlosy.pl
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja się pozbyłam całkowicie łupieżu stosując do mycia szampon pirolam. Naprawdę szybko zadziałał, bo już po pierwszych kilky myciach łupieżu było o wiele mniej
 
Do góry