reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

urlop macierzynski wychowawczy i wypoczynkowy

Jestem zatrudniona na czas nieokreślony 18.lutego.2013 r. skończył mi się urlop macierzyński
od 19 do 18.marca jestem na urlopie macierzyńskim dodatkowym
od 19 marca do 22 kwietnia (24 dni) wnioskowałam o urlop wypoczynkowy zaległy za rok 2012.
Chciałabym po tym urlopie wykorzystać urlop ,który przysługuje mi w roku 2013.,a następnie skorzystać z urlopu wychowawczego do 30 września lub 31 grudnia.
Ile przysługuje mi urlopu wypoczynkowego w roku 2013 w sytuacji kiedy chciałabym wrócić do pracy od 1.października 2013 r. ,a ile w sytuacji kiedy chciałabym wrócić 1.stycznia 2014r.?
Jesli wykorzysta Pani urlop wypoczynkowy przed wychowawczym to będzie Pani przysługiwął pełny wymiar urlopu. Nie wiem ile dni, bo nie znam Pani stażu pracy. jesli natomiast będzie chciała pani wykorzystć urlop wypocynkowy za 2013 po powrocie z urlopu wychowawczego - wymiar urlopu bedzie skrócony proporcjonalnie o czas przebywania na urlopie wychowawczym.
 
reklama
Do góry