reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Urlop macierzyński

Dołączył(a)
31 Grudzień 2006
Postów
1
Rozwiązania
0
Witam. Urlop macierzyński kończy mi się 13 stycznia 2007 roku. Słyszałam że został przedłużony o 2 tygodnie. Czy mi te dodatkowe 2 tygodnie też przysługują?
 
reklama

edyta27

O&M
Dołączył(a)
24 Listopad 2005
Postów
7 586
Rozwiązania
0
Wydaje mi się, że kiedyś mówili, że kobietom, które już są na macierzyńskim też się należy, więc do pracy wrócisz w lutym:-)
 

mju

Fanka BB :)
Dołączył(a)
31 Marzec 2006
Postów
2 951
Rozwiązania
0
tak, te 2 tygodnie przysługują wszystkim mamom, które 19 grudnia i później były na urlopie macierzyńskim :)
 
Dołączył(a)
26 Wrzesień 2006
Postów
1
Rozwiązania
0
to jesteś w takiej samej sytuacji co ja ja tez planowo miałam mieć macierzyński do 13 stycznia, ale przedłuzaja nam go automatycznie o 2 tygodnie, więc jestesmy do 27 w domku :), nic nie trzeba zgłaszać, składać itp, ZUS automatycznie przedłuza macierzyński o 2 tygodnie wszystkim kobietom, które były na nim 19 grudnia

Co potem nie wiem, chyba powrót do pracy, albo wychowawczy i dodatkowa praca na umowę zlecenie, na razie pozostawienie Małej sen mi z powiek spędza ;(
 

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry