reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

urlop w szkole niepublicznej

Dołączył(a)
19 Wrzesień 2010
Postów
13
Witam.
Jestem zatrudniona w szkole niepublicznej na pół etatu.Pracuję tam dwa i pół dnia w tygodniu. Mam zapytanie dotyczące obecności w pracy w wakacje. Czy powinnam być w pracy w te dni, w które miałam zajęcia w roku szkolnym czy od poniedziałku do piątku.
 
reklama
Nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie, bo nie znam warunków Pani umowy z pracodawcą. Czy ma Pani podane dni i godziny kiedy świadczy Pani pracę? Czy jest Pani zatrudniona jako nauczyciel? Jaką ma Pani umowę?
 
W takim razie powinna być w pracy w dniach wskazanych przez pracodawcę (zgodnie z jakimś ustalonym planem np. planem zajęć). Wakacje to czas kiedy powinna Pani wykorzystać swój urlop wypoczynkowy. Poza dniami urlopu zobowiazana jest Pani świadczyć pracę. jeśli wymaga tego organizacja zajęć (np. jakieś lato w mieście itp.), pracodawca moze wymagać bytnosci codziennej (oczywiscie w wymiarze 1/2 etatu)
 
Do góry