reklama
  1. Uwierz, że jesteś ok. Masz prawo mieć gorszy dzień, masz prawo czuć się zmęczona i popełniać błędy. Najważniejsze, że masz prawo być z siebie dumna. Razem z Dove świętujemy Dzień Mamy Świętuj z nami. Konkursowo/

Wybierz zabawkę, która uszczęśliwi twojego maluszka Konkurs/

Zamknij powiadomienie

urlop wychowawczy a nowa praca na etat

Temat na forum 'Porady prawnika' rozpoczęty przez xianlong, 13 Listopad 2012.

1. xianlong

xianlong

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Witam,
    chciałabym zapytać o jeszcze jedną sprawę nie związaną z moim problemem, o którym pisałam wcześniej.

Obecnie przebywam na urlopie wychowawczym do połowy 2014 roku. Od tego miesiąca zostałam zatrudniona u innego pracodawcy na 1/2 etatu, pracę wykonuję w domu.

1. Z tego co się zorientowałam, rozumiem, że muszę o tym fakcie poinformować pracę w której jestem na urlopie wychowawczym? Czy muszę donieść jakieś dokumenty?

2. Czy jeśli będę chciała wrócić do swojej poprzedniej pracy to muszę rezygnować z nowej tzn. jakie są przepisy, czy osoba może pracować na 1 etat czy więcej?

Pozdrawiam

2. reklama
  3. E. Słotwińska-Rosłanowska

E. Słotwińska-Rosłanowska Ekspert BB. Prawniczka

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Tak. Nie musi Pani pisac nic poza stwierdzeniem, ze w związku z podjęciem zatrudnienia od dnia.... ma Pani inny tytuł ubezpieczenia.
    Nie ma takiej potrzeby. Nie ma limitu liczby etatów. Oczywiscie zakładam, ze nie jest to działalność konkurencyjna.

Poleć forum

1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności i efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.
    Zamknij powiadomienie