reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

urlop wychowawczy a zasiłek dla bezrobotnych

pchelka10.05

Zadomowiona(y)
Dołączył(a)
19 Wrzesień 2006
Postów
1 035
Miasto
grudziądz
Dzień dobry ... Mam pytanie 30,05,2012 kończy mi się urlop wychowawczy a zarazem umowa o pracę ... Byłam na urlopie wychowawczym płatnym przez okres 2,5 lat ciekawa jestem czy należy mi się zasiłek dla bezrobotnych . Proszę o odpis
Dziękuję

P.s. przed ciąża pracowałam 3 miesiece na 1/2 etatu a nastepnie zaszłam w ciaze od 10 tyg ciazy az do samego porodu nie mogłam pracowac z racji zagrozonej ciąży wiec byłam na L4

Po urodzeniu dziecka przez 5,5 miesiaca byłam na urlopie maciezynskim a po tym okresie przeszłam na zasiłek na dziecko i dodatek z tytułu wychowania dziecka tzw ulop wychowawczy płatny w kwocie 400 zł
 
reklama
Do góry