reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

urlop wychowawczy płatny a kolejna ciąża

sil_89

Fanka BB :)
Dołączył(a)
23 Wrzesień 2010
Postów
159
Miasto
Wielkopolska
Witam,

w chwili obecnej przebywam na urlopie wychowawczym przyznanym przez pracodawcę (25.11.2011 - 24.11.2014), mam umowę na czas nieokreślony. Jest to urlop płatny do końca października br., w zeszłym miesiącu składałam kolejny wniosek do gminy o zasiłek i płatny urlop wych.

Podejrzewam, że jestem w ciąży (wynik testu pozytywny, potwierdzenie u lekarza w tym tyg), jakie w moim przypadku jest najlepsze rozwiązanie?

Czy powinnam pozostać na urlopie czy zrezygnować, wrócić do pracy i przejść na L4 do końca ciąży, macierzyński i urlop wych na kolejne dziecko??

Bardzo proszę o odp.
pozdrawiam Sil
 
reklama
w chwili obecnej przebywam na urlopie wychowawczym przyznanym przez pracodawcę (25.11.2011 - 24.11.2014), mam umowę na czas nieokreślony. Jest to urlop płatny do końca października br., w zeszłym miesiącu składałam kolejny wniosek do gminy o zasiłek i płatny urlop wych.

Podejrzewam, że jestem w ciąży (wynik testu pozytywny, potwierdzenie u lekarza w tym tyg), jakie w moim przypadku jest najlepsze rozwiązanie?
po pierwsze nie wiem o jakim rozwiązaniu pani myśli, bo nie ma czegoś takiego jak rozwiązanie najlepsze dla każdego i pod każdym względem.

Czy powinnam pozostać na urlopie czy zrezygnować, wrócić do pracy i przejść na L4 do końca ciąży, macierzyński i urlop wych na kolejne dziecko??
Ja tego nie wiem. To zalezy od Pani stanu zdrowia, priorytetów życiowych, sytuacji materialnej i rodzinnej.
 
Do góry