reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urlop wychowawczy-prośba o poradę.

Dołączył(a)
31 Grudzień 2017
Postów
1
Kobietki sytuacja wygląda tak. Od 3.02.2017 r. do 2.02.2018 r. korzystam z pierwszej części urlopu wychowawczego. Teraz chcę napisać wniosek o wychowawczy na kolejny rok i w związku z tym moje pytanie. Czy mam napisać że wnioskuję o ur. wychowawczy od 3.02.2018r. (gdzie 3 luty wypada w sobotę) czy powinnam napisać, że wnioskuję od 5.02.2018 r. (poniedziałek) do 4.02.2019r.? Proszę czy może ktoś mi podpowiedzieć jaka data na rozpoczęcie kolejnej części wychowawczego jest właściwa? 3.02.2018r. czy też 5.02.2018r.
Dziękuje za wszystkie odpowiedzi:)
 
reklama
Do góry