reklama

Urlop wychowawczy

Temat na forum 'Porady prawnika' rozpoczęty przez Agatusiak, 30 Lipiec 2013.

 1. Agatusiak

  Agatusiak

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Witam,
  mam pytanie. We wrzesni zeszłego roku urodziłam syna. Byłam na urlopie macierzyńskim, dodatkowym oraz swoim łącznie tego wyszło ze do 17.05.2013 opiekowalam sie synkiem pobierając wypłatę. Teraz mamy sierpień i dzisiaj o dziwo przyszły znów pieniądze z mojej firmy. Dzisiaj zdałam sobie sprawę z tego ze jest sierpień i nie powinnam dostawać wypłaty od czerwca. Nie wiem co ja mam teraz zrobić. Zapytałam sie mojej pani dyrektor ( pracuje w szkole językowej) o to ona powiedziała ze zapyta sie kadr.
  Wiem ze w sumie powinnam siedzieć cicho ale boje sie ze w koncu jak sie sami zorientuja to może nie byc fajnie. Czy zażądają domenie zwrotu tych pieniędzy?? Czego sie teraz mogę spodziewać?
   
 2. E. Słotwińska-Rosłanowska

  E. Słotwińska-Rosłanowska Ekspert BB. Prawniczka

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  proszę podać:
  1. datę urodzenia dziecka
  2. czy składała pani wniosek o urlop wychowawczy? kiedy? na jaki okres?
   
 3. reklama
 4. Agatusiak

  Agatusiak

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  02.09.2012 najpierw miałam macierzyński do 18.02. 2013 potem byłam do 17.05.2013 na swoim urlopie. W trakcie ciąży byłam na L4 ze względu na realne zagrożenie ciąży.
  Na wszystko mam kopie dokumentów. Po urodzeniu dziecka dostarczylam akt urodzenia. Dzwonilam dzisiaj do hr-u i powiedzieli ze to jest jakieś wyrównanie. Więc chyba sie sama sprawa rozwiązała... Mam nadzieje
   

Poleć forum