reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urlop wychowawczy

Dołączył(a)
30 Lipiec 2013
Postów
2
Witam,
mam pytanie. We wrzesni zeszłego roku urodziłam syna. Byłam na urlopie macierzyńskim, dodatkowym oraz swoim łącznie tego wyszło ze do 17.05.2013 opiekowalam sie synkiem pobierając wypłatę. Teraz mamy sierpień i dzisiaj o dziwo przyszły znów pieniądze z mojej firmy. Dzisiaj zdałam sobie sprawę z tego ze jest sierpień i nie powinnam dostawać wypłaty od czerwca. Nie wiem co ja mam teraz zrobić. Zapytałam sie mojej pani dyrektor ( pracuje w szkole językowej) o to ona powiedziała ze zapyta sie kadr.
Wiem ze w sumie powinnam siedzieć cicho ale boje sie ze w koncu jak sie sami zorientuja to może nie byc fajnie. Czy zażądają domenie zwrotu tych pieniędzy?? Czego sie teraz mogę spodziewać?
 
reklama
Witam,
mam pytanie. We wrzesni zeszłego roku urodziłam syna. Byłam na urlopie macierzyńskim, dodatkowym oraz swoim łącznie tego wyszło ze do 17.05.2013 opiekowalam sie synkiem pobierając wypłatę. Teraz mamy sierpień i dzisiaj o dziwo przyszły znów pieniądze z mojej firmy. Dzisiaj zdałam sobie sprawę z tego ze jest sierpień i nie powinnam dostawać wypłaty od czerwca. Nie wiem co ja mam teraz zrobić. Zapytałam sie mojej pani dyrektor ( pracuje w szkole językowej) o to ona powiedziała ze zapyta sie kadr.
Wiem ze w sumie powinnam siedzieć cicho ale boje sie ze w koncu jak sie sami zorientuja to może nie byc fajnie. Czy zażądają domenie zwrotu tych pieniędzy?? Czego sie teraz mogę spodziewać?

proszę podać:
1. datę urodzenia dziecka
2. czy składała pani wniosek o urlop wychowawczy? kiedy? na jaki okres?
 
proszę podać:
1. datę urodzenia dziecka
2. czy składała pani wniosek o urlop wychowawczy? kiedy? na jaki okres?

02.09.2012 najpierw miałam macierzyński do 18.02. 2013 potem byłam do 17.05.2013 na swoim urlopie. W trakcie ciąży byłam na L4 ze względu na realne zagrożenie ciąży.
Na wszystko mam kopie dokumentów. Po urodzeniu dziecka dostarczylam akt urodzenia. Dzwonilam dzisiaj do hr-u i powiedzieli ze to jest jakieś wyrównanie. Więc chyba sie sama sprawa rozwiązała... Mam nadzieje
 
Do góry