reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy można nauczyć dziecko spać? Jeśli ledwo żyjesz z niewyspania musisz to zobaczyć. Może ta metoda u was się sprawdzi. Czy trening snu ma sens?

    Jak chronić dzieci przed seksualizacją i mądrze edukować. Nie przegap!

    A zdążysz wysłać zgłoszenie i wygrac Lego Duplo? Teraz

reklama

Urlop wychowawczy

Dołączył(a)
4 Październik 2018
Postów
2
Rozwiązania
0
Na macierzyńskim jestem do 4.12.2018 a umowę z pracodawcą mam do 31.12.2018. Chce starać się o urlop wychowawczy na rok do 31.12.2019 i mam pytanie jak to będzie wyglądać od strony pracodawcy.
 
reklama

witch84

Fanka BB :)
Dołączył(a)
10 Styczeń 2015
Postów
3 643
Rozwiązania
62
Kobiecie zatrudnionej na umowę na czas określony urlop przysługuje tylko do dnia, do którego umowa jest zawarta. Zatem jeśli pracodawca nie przedłuży Ci umowy, to wychowawczy skończy Ci się 31.12.2018r. (z definicji: urlop wychowawczy jest zwolnieniem z obowiązku świadczenia pracy w celu umożliwienia pracownikowi sprawowania osobistej opieki nad małym dzieckiem w wieku do lat 4 - a skoro nie ma umowy, to nie można o nim mówić, czy też go stosować).
 

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry