reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

urlop wypoczynkowy - po urlopie macierzyńskim

kakakarolina

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Listopad 2009
Postów
9 369
Miasto
Katowice
Witam, bardzo proszę o pomoc w wyliczeniu dni przysługującego urlopu wypoczynkowego.
W styczniu 2010 i lutym 2010 byłam na urlopie macierzyńskim
W marcu wybrałam zaległy urlop za rok 2009
od kwietnia do sierpnia 2010 byłam na urlopie wychowawczym
Za okres wychowawczy nie przysługuje mi urlop czy za miesiące, które byłam na macierzyńskim również? czy mam prawo do dodatkowych dwóch dni? (normalnie przysługuje mi 26dni)
 
reklama
bardzo proszę o pomoc w wyliczeniu dni przysługującego urlopu wypoczynkowego.
W styczniu 2010 i lutym 2010 byłam na urlopie macierzyńskim
W marcu wybrałam zaległy urlop za rok 2009
od kwietnia do sierpnia 2010 byłam na urlopie wychowawczym
Za okres wychowawczy nie przysługuje mi urlop czy za miesiące, które byłam na macierzyńskim również?
urlop ulega zmniejszeniu jedynie za czas urlopu wychowawczaego. Jesli była Pani na wychowawczym od 1.04 do 31.08 (pełne 5 m-cy) to za 2010 rok przysługuje Pani 7/12 pełnego wymiaru urlopu.
czy mam prawo do dodatkowych dwóch dni? (normalnie przysługuje mi 26dni)
Nie wiem o jakich dwóch dniach Pani mówi. O tzw. opiece nad dzieckiem? Jesli tak, jeśli ojciec dziecka nie korzysta z tych dni, może Pani je wykorzystać.
 
Do góry