reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

urlop wypoczynkowy z bierzącego roku po urlopie macierzynskim

onionek

happy mama
Dołączył(a)
28 Styczeń 2010
Postów
1 489
Miasto
kraina mlekiem i miodem płynąca :-)
witam!

aktualnie jestem na urlopie macierzynskim, po ktorym biore dodatkowe 2 tyg, nastepnie zalegly wypoczynkowy urlop za 2010 rok, ktory da mi wolne do 15 marca. i tu mam pytanie dotyczace urlopu wypoczynkowego za 2011 rok. jestem zatrudniona na czas nieokreslony, czy mam prawo wybrac w tym przypadku caly urlop z tego roku czy jedynie okreslona liczbe dni za mijajace miesiace? jesli tak, to ile i jak je wyliczyc?
 
reklama
Może Pani za 2011 rok wykorzystać pełny wymiar urlopu.
Jesli Pani chce by urlop wypoczynkowy za 2011 rok rozpoczął się po urlopie za 2010 rok, czyli jak Pani wyliczyła od 16 marca musi Pani wnioskować o oba urlopy łącznie. Jesli najpierw złoży Pani wniosek o zaległy wypoczynkowy, a potem o ten z 2011 roku to tego drugiego pracodawca może Pani nie udzielić, gdyż nie będzie to urlop przypadający bezpośrednio po urlopie macierzyńskim.
 
Do góry