reklama

Uroczystosci naszych dzieci

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2009' rozpoczęty przez Kluliczek, 13 Kwiecień 2009.

1. Kluliczek

Kluliczek Babka z laską

Ponieważ kilkoro z naszych szkrabów zostało już ochrzczonych, zakładam nowy watek, w którym bedziemy mogły opisywac przygotowania i uroczystosci, oraz wymieniac sie doświadczeniami i pomysłami na urodziny, imieniny, oraz święta naszych dzieci związane z naszym światopogladem :-).

2. AdiLea

AdiLea Fanka BB :)

To moze zaczne;-). Co trzeba pozałatwiac zeby ochrzcic dziecko i ile trwaja przygotowania? Ja nawet nie wiem do kogo mam isc:zawstydzona/y:.

3. reklama
  4. klaudia011

klaudia011 Fanka BB :)

dokładnie to musielismy miec :-D

5. Kluliczek

Kluliczek Babka z laską

Adi w Twoim wypadku poszlabym do ksiedza i opowiedziala o Waszej sytuacji z ojcem Hani. Jako samotna mama nie powinnas miec jakichkolwiek problemow, gorzej maja osoby w zwiazkach nie zawartych przed ksiedzem.

6. AdiLea

Pojde do wujka B ktory przypadkiem jest ksiedzem i nic jeszcze nie wie o Hani:rofl2:. A tak na serio to mysle ze sie w koncu zdecyduje na ten chrzest. Mozecie rozwinac punkt 'koperta' bo nie wiem jak sie ceny kształtuja?:-p:-p

7. ravenalka

ravenalka stycznióweczka '09

Nie patrz na ceny tylko daj tyle ile uważasz

8. Madzia_33

Madzia_33 Mama Julki i Krzysia !!!

Nie musisz nic dawac jesli nie masz kasy albo nie chcesz dac - nie ma cenników a jezeli co łaska okazuje sie kwota np 50 zł to ksiadz łamie przepisy odgórne...

9. aga_q

aga_q TRZYNASTEGO :)

taaaa ....

u nas jak był ksiądz po kolędzie to kolejny raz zapytał jakie są przeciwwskazania do zawarcia związku sakramentalnego.
    Skrzat miał wtedy może ze dwa tygodnie
    powiedział też, że chrzest dziecka z takiego związku zaprzecza sam sobie :baffled:

10. reklama
  11. AdiLea

:confused::confused::confused::confused:
    Właśnie powinien byc zadowolony ze chcecie ochrzcić maluszka i wychowywac go w wierze katolickiej. Nie rozumiem dlaczego ksieza robia takie problemy.

12. adiva

adiva Mama Zarazka :)

Przez takie głupawe "przepisy" moj brat nie może być chrzestnym....tylko świadkiem :dry:

Nie widze powodów dla których dziecko którego rodzice nie mają ślubu, lub ma tylko jednego rodzica nie mogło zostać pełnoprawnym katolikiem....ponownie napisze o moim bracie...ożenił sie z rozwódką a trójka ich dzieci została ochrzczona bez problemu....widac to zależy od tego jakim człowiekiem jest ksiadz....:dry:

Poleć forum