reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uroczystosci naszych dzieci

Ja mam już ustalony plan gry. Chrzest lipiec/sierpień w parafi u mamy Tomka, gdzie będziemy wtedy mieszkac już całkiem (teraz jesteśmy zameldowani, ale korzystamy z dobrodziejstw domku puki jeszcze możemy). A potem jakimś sposobem przetransportowanie się do naszego nowego domu, który wtedy powinian już miec wylewki (i mam nadzieję, że choc jedną łazienkę) i w takiej atmosferze ucztowanie w stylu grila. Nie wiem tylko jak uda nam się w tej sytuacji załatwic sprawę alkocholu, a raczej jego nieobecności. U Janka był tylko kieliszek szampana i jak ktoś chciał to się sam mógł o piwo starac.

BlackWizard jak ktos jeszcze będzie podważał wzrost Twojej pociechy to mu to zdjęcie pokaż :-p. Już wiem czemu ona laka wysoka dziewczyna :-)

U nas będzie wogóle fajnie, bo w maju urodziny Jaśka (nie robimy fety, nie mamy warunków), potem też w warunkach polowych na budowie imieniny chłopaków w czerwcu, a potem chrzest. No i tak się będzie nam układac, że kwiecień to nasz cywilna rocznica (i rocznica poczecia Tuśka), maj to janka ur., czerwiec imieniny chłopaków, lipiec moje urodziny, sierpień ur. T. i nasza kościelna rocznica (i rocznica pioczecia Jaśka), wrzesień imieniny T. :-p.
 
Ostatnia edycja:
reklama
No dziewczyny zdjęcia super
BlackWizard taki słodki Drobiażdżek z Ciebie:tak: a przy rodzince jak kruszynka wyglądasz:-D
Kluliczek poimprezujesz sobie w tym roku...oj będzie się działo:tak:
Kolej na mnie bo Natalcia ma w ta niedzielę Chrzest:-p
 
My tez po chrzcie. Jasiek jak nigdy przespal cala msze. Po znaku krzyza sie obudzil ale zaraz spokojnie odlecial. W knajpie tez sie spisali bylo pysznie milo i spokojnie. Knajpa w lesie przy stadninie koni wiec byl i przemily spacer. Pogaoda dopisala a starsze dzieci sie wybiegaly. Jestesmy przezadowoleni!!
Goscie wyjechali dzisiaj a ja padam na ryj...
 
Super zdjęcia !!Zazdroszcze!!U nas jeszcze nikt nie zebrał się na odwage i nie powędrował do księdza.....:growl::dry::eek:jak tak dalej pójdzie to może chrzest razem z komunią młoda będzie miała:crazy::dry::no:
 
ja nawet nie mysle o chrzcie :baffled:
chyba najwczesniej w czerwcu .....

adiva - kurcze a ja nawet nie wiedziałam ze moze byc 2 ojców chrzestnych zamiast ojca i matki chrzestnej :-p a 2 matki chrzestne moga byc? :-)
 
BlackWizard, faktycznie z ciebie kruszynka ;)
Reni_Ferek ale twoje dzieciątko maleńkie, mój misiu to taki chyba był z 1,5 miesiąca temu
 
Black jaka z Ciebie kruszynka :-D :-D :-D Taka tyci tyci sie wydajesz przy nich :-D

My też mieliśmy wczoraj chrzciny...mały całą msze był niespokojny...chyba diabełek w nim szalał...potem przy chrzcie nagle zamarł i zapatrzył sie na księdza a w momencie w ktorym został polany zasnął :-D i przespał mi cała impreze z jedną pobudka na butle...miodzio :-)
Po mszy obżarstwo w restauracji...chwała ci Panie że nie zdecydowałam sie na gotowanie i robienie u nas bo byśmy sie za cholere nie pomieścili
Też sie chwalne fotką :-D od lewej : mój mąż, mój brat - chrzestny,ja i drugi chrzestny - brat mojego męża


dwóch ojców chrzestnych? szok fajnie mhm
 
reklama
my chrzcimy Alusia 14 czerwca w moje urodziny. Od początku miałam problem z Chrzcinami. .Najpierw nie miałam chrzestnych jaki ich znalazłam okazało się ze kum nie ma bierzmowania , bo chciałam chrzcić na Wielkanoc. Ale bez bierzmowania ksiądz się nie zgodził. . Kolejny termin - 14 czerwca /, chrzestna znowu niezadowolona bo ona nie ma czasu i sesja i nie jest do końca przekonana. Ja chodzę i ryczę bo słyszałam że to nie za dobrze dla dziecka jak takie problemy są przy chrzcie. Zmieniłam chrzestną na szczęście oboje przyszli chrzestni mają tego samego dnia Bierzmowanie. I znowu problem wyszło ponad 30 osób i nie bardzo jest gdzie ich posadzić pomyślałam o wynajeciu sali u nas w klubie osiedlowym , Zadzwoniłam cena około 75 za godziny tylko przyjść i podpisac umowę. Poszlismy z tesciem bo jest członkiem spóldzielni i wtedy są jakieś dodatkowe znizki. A tu nagle cana z 75 na 89 bo jeszcze jakies koszty doszły ( i jeszcze dodatkowe dwie godziny trzeba wziąść, bo panie muszą posprzątać, wypożyczyć trzeba naczynia dodatkowe 100 zł) miało wyjść około 300zł za salę a tu jakieś ukryte koszty i wychodzi prawie 900, niestety nie na moje możliwosći finansowe. . Ostatecznie przyjęcie w domu 14 czerwca tort zamówiony w "the cakegirl " , de Volaille zaraz wypróbuję i jakoś pójdzie,
 
Ostatnia edycja:
Do góry