reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uroda i zdrowie mamy

reklama
Kamila hi hi, bez przesady. :p

Słuchajcie, w ogóle nie mam apetytu. Szok. Nie chce mi się jeść. Dziś zjadłam tylko pół grejpfruta, pół jabłka i miseczkę bigosu...
 
Natalia a ja pochlaniam niesamowicie - szok jaki mam apetyt i jaki juz brzuszek - koniecznie musze wam wkleic bo jestem pewna, ze mi sie nie przewidzialo - juz sie zaokragla :o
 
Kamila no ne dam juz rady bo nie chce mi sie samej fotografowac przed lustrem, ktore jest w sypialni, a tam spi Ada - ale obiecuje po przerwie wkleic ! ;)
 
Joeey ale zobacz jak fajnie, teraz szybciej poczujesz ruchy malego ::) tak Ci zycze ;) no i znowu bebzony nam urosna, moj tez jest wiekszy - ze Stasiem to taki mialam w 7mcu ;D mam nadzieje, ze biust jak sie powiekszy to zostanie a nie sflaczeje, no nic idziemy uczcic synka ;D ;)
 
wg mnie juz widac a to dopiero 3 tydzien moze :laugh: zdjecia zrobilam przed chwilka ;D

1tp6.jpg


2jj9.jpg
 
reklama
joeey :o to nieprawdopodobne.

a ja dzis bede robila "leczo"-duzo pomidowów,kilka papryk w roznych kolorach (sa az 3),kabaczek,cebulka. napewno bedzie pycha :D
 
Do góry