reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uroda i zdrowie mamy

Sorbuś

Mama Majci i Patrycji
Dołączył(a)
7 Luty 2006
Postów
6 156
Żabki moje kochane poniewaz wam scaliłam ten wątek zakładam od nowa i jeszcze raz przepraszam :( :-[ :-[ :-[
 
reklama
No to na poczatek chciałam napisac żę od jutra z natalia jesteśmy na diecie Dąbrowskiej tzn ja od poniedziałku na 100 % bo jutro chrzciny ale sie postaram - od niedzieli się jeszcze nie odchudzałam więc tomozę dobry dzień
 
wanda_23 pisze:
o matko, co sie dzieje ???

Wanda przez przypoadek zrobiła scal wątki bo wcześniej podzieliłam zakupy które udało mi sie potem scalić i nie da sie już tego wyodrębnić bo ułożyły sie datami i godzinami i sa na grudniu więc trzeba było od nowa tworzyć wątek

BARdzo mi przykro ale naprawdę nie chciałam


Pocieszam sie jedynie tym że był to najkrótszy wątek bo ok 30 str dopiero
 
Sorbus WYBACZAMY ;D ;D ;D

wlasnie, Ketsa w programie odchudzajacym jest chyba pomylka ;D

a napiszcie troche o zasadach tej diety, tak w skrocie.
 

Sorbek ty blondynko!!!! ::) :p ;D

No raczej pomyłka w programie odchudzającym....broń mnie panie boże przed odchudzaniem....

Natalko toś mnie nastraszyła z tym jelitem grubym...bo moja babcia miała nowotwora tego narządu... ::) no ale nic jak więcej nie spadne z wagi to może to nic złego bo przy moim wzroście to jeszcze jest jako tako ::)
 
a ile masz wzrostu?? bo moze faktycznie taka Twoja uroda ;)

ja jeszcze tak skojarzylam z Twoja kawa, ktora tak ladnie zlopiesz ;D kawa bardzo podkreca tarczyce, ktora bedac na pelnych obrotach znacznie przyspiesza przemiane materii.
 
reklama
Miałam dziś być na wodzie mineralnej... No cóż, bez bicia przyznaję się, że nic z tego nie wyszło. Obudziłam się z okropnym bólem głowy (boli mnie do teraz) i stwierdziłam, że tylko pogorszę sprawę zaczynając dietę dzisiaj. ::) Zaczynam jutro, aj promis. :laugh:
 
Do góry