reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uroda i zdrowie mamy

reklama
Kamila wierz mi, ja sama z przyjemnoscia bym sie poodchudzala, a taka dietka by mi pasowala, lubie komponowac z warzyw, no i troche o tym poczytalam w necie i rzeczywiscie, swietnie oczyszcza z toksyn, tluszczu i innych swinstw i jak tylko wytrzymacie to efekty beda wspaniale, 5kg minimum. Ja niestety musze poczekac jak skoncze karmic, ale trzymam sie na swojej dietce rozdzielnej i jest git, dobrze sie czuje i nie tyje czyli chudne ;D slodycze juz mi nie smakuja, wczoraj ugryzlam od Slawka Bounty i mi jechal mydlem, miecho tez mi smierdzi ale troche jem, jakies biale. Chlebek tez wyprowadzilam zostal tylko razowy, twarozek i kefir a reszta to tak jak u was :D :D
 
Ana po 4 tygodniach? O rany! Ja wprawdzie planuję 6, ale szczerze to liczę, że szybciej schudnę. ::)

Teraz już ważę 60 kg i tak sobie myślę, że już nie wydaje mi się, że jestem gruba. Na dobrą sprawę mogłoby tak zostać. Zawsze ważyłam 58 kg jako nastolatka, tzn. w liceum, i moja mama zawsze powtarzała mi, że jestem za gruba i że za dużo jem. Teraz z perspektywy czasu stwierdzam, że ona chyba ma jakiś problem, wcale nie byłam gruba, tylko nie byłam chudzielcem. Tylko wpędzała mnie w kompleksy. :mad: Zupełnie niepotrzebnie. :mad: :mad: :mad:
 
Ana najlepiej jest mi rano,wypije kawke,zjem np.pomidora jak dzis i jest ok. Popołudniami zawsze jestem zajeta wiec tez jest ok,najgorzej jest wieczorem.Adrian je sobie kolacyjke a ja moge jedynie jakies jablko czy coś.Czje sie jak warzywo :D A węch mam tak wyczulony ze jak adrian rano przyjdzie ze sklepu z bulkami to mnie ich zapach budzi :D Ach i nie wspomnę że śni mi sie pieczywo po nocach-serio!!Nic mi tak nie brakuje jak własnie pieczywa.
 
Natalia Ja nawet jak bym mogła to bym nie chciala schudnac az tyle co przed ciaza bo wygladalam jak wieszak.Teraz jak patrze na zdjecia ze studniowki to widze ze wygladalam naprawde żle-taki flegmatyk aż :D Moj cel to 60kg.Choć bardzo bym sie cieszyła jakby moja waga rozpoczynała sie piątka :D czyli moze byc 59 :D
 
dziewczyny moja idealna waga to 53 tak sie najlepiej czuje ale jak mialam 56 tez bylo ok ;) teraz niestety widze ile moj biedny kregoslup musi dzwigac, ile mam pajaczkow na girkach, bo bardziej mi chodzi o zdrowie niz wyglad, z wygladem nie jest tak zle ale jak stane na golaska, to uujjj :p ::)

Kamila a wiesz ze pieczywo bardzo uzaleznia i od niego najbardziej sie tyje, zaraz po slodyczach. Wrzuc sobie w google Dieta niskoweglowodanowa i zobaczysz na czym rzecz polega, najgorsze wlasnie biale chlebki i buly :p zreszta pamietasz co Klucha mowila co u niej sie dzialo z poziomem cukru po pieczywku, a jak ktos ma stale wysoki poziom cukru (wlasnie od pieczywka, slodyczy albo od ciaglego pogryzania bo nic innego tak nie podbija) to organizm zbija cukier zamiast spalac tluszcz.
 
Kamila mam 168/169 cm wzrostu.

Ana a ja tak lubię pieczywko... ::) Obiecałam sobie, że po diecie tylko chrupkie będę jadła, ciekawe co z tego wyjdzie.

Właśnie wcinam bigosik i jest mniam mniam. :p :laugh:

 
reklama
Do góry