reklama

Uroda -nasza waga, wymiary, kosmetyki, powrót do formy

Temat na forum 'Dzieci urodzone w lutym' rozpoczęty przez megusek, 30 Czerwiec 2008.

1. megusek

megusek Fanka BB :)

Te z nas które mają mdłości nie zdziwią się że spadną...Lekarz i tak nas będzie ważył więc nie ma tu nic do ukrycia. Ja na chwilę obecną ważę 61 kg przy wzroście 168 cm

2. antar

antar Mamy lutowe'09

Ja przy 170 centymetrach mam 53 i rośnie dalej...

3. reklama
  4. NataliaSpeeder

NataliaSpeeder Zaciekawiona BB

Witam... Jestem w 25 tyg ciazy. przed wazyłam 57 kg przy wzroscie 167 przez pierwsze 4 miesiace schudłam do 53 kg mimo ze nie miałam mdłosci a na chwile obecna waze 59 kg czyli tylko 2 wiecej niz przed. Troche to skaplikowane jak dla mnie. Dodam ze gdy zaszłam w ciaze to moja waga była troche duza bo byla to zima i troche ciała nabrałam. waga z przed roku to 52kg.

Ostatnia edycja: 30 Czerwiec 2008
  5. Mitsu

Mitsu Zaciekawiona BB

A ja mam 167cm i 56 kilo. To dużo czy mało na 8tc? :confused:

6. antar

antar Mamy lutowe'09

Będzie więcej:)
    Ja myślę że 70 tki dobiję niestety, apetyt mam nie z tej ziemi, jak nie ja:)Ale to fajnie tak jeść

7. paulusia2209

paulusia2209 Fanka BB :)

ja jak narazie przy wzroście 158cm waże 51 kg

8. kasienka z koszlaina

kasienka z koszlaina mamusie luty 2009

A ja przy wzroście 166 cm waze 55kg.

9. larkaa

larkaa Fanka BB :)

Ja mam 168 cm wzrostu, przed ciażą waga 48 kilo, obecnie 50 (8 tydzień):)

10. reklama
  11. kamonkazz

kamonkazz maj '05 i luty '09

Jejku, ale Wy chudziaki jesteście - pozazdrościć :tak:
    Po poprzedniej ciąży zostało mi 10 kg więcej niż przed, ale jakoś specjalnie nie próbowałam zrzucić. Chociaż właśnie miałam zamiar zacząć jakąś dietkę a tu się pojawiła fasolka ;-).
    Teraz ważę 65 przy wzroście 165, w poprzedniej ciąży dobiłam do 72 - teraz muszę się pilnować, bo większej wagi to chyba moje stawy nie wytrzymają :no:
    Pa :-)

12. megusek

megusek Fanka BB :)

Kamonkazz z ust mi wyjęłaś słowa o chudziakach na tym forum ;-) Ja też przed pierwszym ważyłam 50 kg teraz mam dychę więcej i jak słoń nie wyglądam, a że planowaliśmy kolejne baby nie miałam ochoty na żadne drakońskie diety (chociaż i tak się nie opychałam i ćwiczyłam aero)

Poleć forum