reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uroda -nasza waga, wymiary, kosmetyki, powrót do formy

megusek

Fanka BB :)
Dołączył(a)
1 Kwiecień 2006
Postów
3 780
Te z nas które mają mdłości nie zdziwią się że spadną...Lekarz i tak nas będzie ważył więc nie ma tu nic do ukrycia. Ja na chwilę obecną ważę 61 kg przy wzroście 168 cm
 
reklama
Witam... Jestem w 25 tyg ciazy. przed wazyłam 57 kg przy wzroscie 167 przez pierwsze 4 miesiace schudłam do 53 kg mimo ze nie miałam mdłosci a na chwile obecna waze 59 kg czyli tylko 2 wiecej niz przed. Troche to skaplikowane jak dla mnie. Dodam ze gdy zaszłam w ciaze to moja waga była troche duza bo byla to zima i troche ciała nabrałam. waga z przed roku to 52kg.
 
Ostatnia edycja:
Będzie więcej:)
Ja myślę że 70 tki dobiję niestety, apetyt mam nie z tej ziemi, jak nie ja:)Ale to fajnie tak jeść
 
Jejku, ale Wy chudziaki jesteście - pozazdrościć :tak:
Po poprzedniej ciąży zostało mi 10 kg więcej niż przed, ale jakoś specjalnie nie próbowałam zrzucić. Chociaż właśnie miałam zamiar zacząć jakąś dietkę a tu się pojawiła fasolka ;-).
Teraz ważę 65 przy wzroście 165, w poprzedniej ciąży dobiłam do 72 - teraz muszę się pilnować, bo większej wagi to chyba moje stawy nie wytrzymają :no:
Pa :-)
 
reklama
Kamonkazz z ust mi wyjęłaś słowa o chudziakach na tym forum ;-) Ja też przed pierwszym ważyłam 50 kg teraz mam dychę więcej i jak słoń nie wyglądam, a że planowaliśmy kolejne baby nie miałam ochoty na żadne drakońskie diety (chociaż i tak się nie opychałam i ćwiczyłam aero)
 
Do góry