reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uroda -nasza waga, wymiary, kosmetyki, powrót do formy

ja to przytyłam!!!! w pierwszej ciąży od 50kg do 82kg.
po ciąży została mi spora waga- 66kg. a teraz jestem w 6 tygodniu ciąży już 2kg. przybrałam i boje się co będzie dalej. ZGROZA
 
Ostatnia edycja:
reklama
a ja przy 158 cm przed ciążą schudłam do 56 (z 60) a teraz znów się zbliżam do tej granicy... to wszystko przez ten apetyt :zawstydzona/y:trzymajcie kciuki, bym nie byla szersza niż dłuższa :zawstydzona/y:
 
Ja przy swoich 157cm wazylam 47kg..teraz 48,6 takze waga idzie w gore, nawet sie ciesze, bo chudzielcem jest byc ciezko.
 
A ja mam 170 cm wzrostu i juz... 67 kg, nigdy nie bylam chudzielcem, ale teraz same piersi waza chyba z 10 kilo :-p
 
Ja powoli dochodzę do swojej fizjologicznej wagi czyli tej którą bym utrzymywała gdybym normalnie jadła. W styczniu przy 170 miałam 45, tuż przed ciążą 48,5, teraz ...54 , ale to podobno organizm odbudowuje rezerwy, nie przybywa jeszcze tłuszczu, dalej gdzie niegdzie widzę kosteczki.
 
ehh o takiej wadze jak Wy macie to ja mogę tlko pomarzyć...
przed ciążą przy wzroście 171 miałam 71kg (zostało mi 7 po poprzedniej) a teraz mam 70 kg w 15tc. tylko że poprzednio też do 16tc nic nie tyłam a później... ogólnie wyszło 25kg, mam nadzieję że teraz będzie mniej
 
reklama
Dorotka to ja mam tak samo, na poczatku ciazy poprzedniej wazzylam 53 przy wzroscie 165 i przez 7 miesiecy ciazy przytylam moze ze 3 kg ale potem ...:no::no::no: doszlo do wagi 75kg wiec tez nie malo a zrzucilam to dopiero 1,5 roku po urodzeniu.
teraz chyba tak samo sie zapowiada bo jak narazie nic nie przytylam, brzuszka juz troche widac ale boje sie co bedzie pozniej :sorry2:
 
Do góry