reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uroda -nasza waga, wymiary, kosmetyki, powrót do formy

A ja nie mam mdłości, jem na potęgę a ważę już 50,5. A w ciąży przytyłam już do 54 kilo i teraz bez przyczyna waga strasznie szybko spada a jestem w 14 tygodniu.
 
reklama
od pierwszej wizyty u ginka i oficjalnego ważenia 23 czerwca przybrałam na wadze półtora kilograma- i stanęło w miejscu plus minus trzydzieści deko- w zależności od tego, czy moje jelita postanowią trochę popracować czy nie... ;-) mąż się dziwi, bo- jak stwierdził- niczego sobie nie odmawiam- a on spodziewał się chyba, że się rozedmę jak balonik :-D:-D a apetyt mam, że ho ho!! oby tak dalej :-)
 
Ja w 12tyg ważę 50 kilo przy wzroście 154, od początku ciąży przybył mi tylko kilogram:) Nie mam mdłości i spokojnie jakoś ciąże przechodzę:-)
 
tak sobie czytam co w postach piszecie i wydaje mi się, że będę najgrubszą mamą na świecie
przed ciąża ważyłam 64 - 65kg przy wzroście 168 a teraz waga zaczyna dobijać do 68 kg. wczoraj przeżywałam horror, miałam straszne zatrucie i waga mi spadła do 66 kg ale chyba dziś nadrobiłam :-D
 
To jednak ja bede najgrubsza mama! przy wzroscie 152 cm waze 59kg!!! Przytylam na razie tylko 1kg ale i tak mialam wczesniej nadwage :zawstydzona/y:. wprawdzie nie wydaje mi sie zebym miala zwiekszony apetyt, ale kto wie :-D
 
Ja na razie przy wzroście 170cm ważę 60 kg, z 2 kg na pewno już przytyłam.
W ostatniej ciąży dobiłam prawie 80kg:wściekła/y: i obawiam się, że może być teraz podobnie. Pociesza mnie to, że ostatnio szybko schudłam, zobaczymy jak będzie teraz.
 
reklama
Witam. Jutro zaczynam 15tc, tydzien temu, czyli w 14tc wazylam 51kg. Przed ciążą ważyłam 48-49kg przy wzroscie niecale 165cm.
 
Do góry