reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uroda -nasza waga, wymiary, kosmetyki, powrót do formy

reklama
No ja jestemw15/16tygodniu,aktualnie na swojej domowej wadze waże 51kilo,także przytyłam 3 kilo,ale w ten piątek idę do lekarza to się formalnie dowiem ile :)
 
A ja melduję że na specjalne zamówienie mojego maleństwa odrabiłam kolejny kilogram, już mam trochę ponad 53 kilo z tendencją rosnącą:) Dobrze, bo przy 170 cm nie wyglądam na 17 tydzień, nawet na kobietę w ciąży nie wyglądam:(
 
Hej :)
A ja jestem w 9 tyg i ważę 56kg - a to jest moja taka waga normalna przy wzroście 169cm. Na razie więc za dużo mi nie przybyło. W pierwszej ciąży natomiast dociągnęłam do ponad 70kg, tylko to w sumie z dużej winy zatrucia ciążowego :]
 
A ja od początku ciąży nie przybrałam nic tzn że raczej chudnę bo brzuszek mi rośnie ale waga nie drgnie ale to pewnie przez te ciągłe nerwy
 
miesiąc temu na wizycie okazało się, że przybyło mi 2 kg od początku ciązy..a dzisiaj miałam 0,5 kg mniej w porównianiu z poprzednią wizytą..ale ginka nie kazała się przejmowac tym, że waga spada..ja czułam, że mam te 0,5kg mniej hehe..na samą myśl o jedzeniu mnie wstrząsa:)



08_28_2008_25_12_2007_48.png





 
reklama
oj dziewczyny do mnie to kosciotrupy jestescie;))) ja przy wzroscie 171 waze obecnie przy 17/18 tydz 73 kg a wcale grubo nie wygladam jakos mi sie to tak rownomiernie rozlozylo ze moj mezczyzna to nawet zadowolony jest - poki co i narazie ;))) w kazdym razie mam juz 4 kg na plusie i z poczatku sie przejmowalam ale patrzac na siebie twierdze ze jeszcze tragiczne nie wygladam z reszta to i tak niezalezne ode mnie a po ciazy szybko zgubie ;)
 
Do góry