reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uroda -nasza waga, wymiary, kosmetyki, powrót do formy

Ja mam 172cm i ważyłam przed ciążą 60kg. Teraz jest 19tc a ja waże 56kg czyli mam 4kg mniej. A nawet nie miałam mdłości.. Ciązy jeszcze nie widać, ale pewnie niedługo zacznie :-)
 
reklama
Laseczki jak tam Wasza waga?? Ja myślałam, że będę wyglądać jak prosie, bo uwielbiam jedzenie i ciągle w swoim życiu to chudnę to tyje. Przed ciążą udało mi się wrócić do prawie normalnych rozmiarów no i bałam się, że zacznę przybierać na wadze bardzo szybko. A tu nawet nie jest źle od początku przytyło mi się 4-5 kg. Mam nadzieje, że utrzymam takie tempo do końca, chociaż zaczynają się coraz większe ochoty i zachcianki na różne rzeczy:-:)-:)-:)-(.
 
kurcze to dużo Wam przybyło:)mi brzucho wyskoczył..ale jak narazie na plusie jestem dwa kilo:)a to pewnie dlatego, że jeszcze do zeszłego tygodnia nie mogłam patrzec na jedzenie..teraz już jakoś lepiej mi wszystko wchodzi:)
 
eno- nie same chudziaczki- ja należę do okrągłych jak groszek- przed ciążą przy wzroście 158 cm ważyłam 57-58 kg, teraz dobiłam do 63,5 :tak:brzuch się zaokrąglił i niestety udka też :baffled: ale na pytanie: 'jak z moim tyłkiem?" mąż powiedział mi ostatnio, "bardzo ładną masz du...ę " :-D:-D:-D czego nie usłyszałam już nie wiem jak daawnooo... :-):-) więc się nie martwię. ale zaczynam mniej jeść na kolację, bo wieczorami apetyt mam wprost wilczy !!
 
Co do wagi to ja mam halo na tym punkcie. Przed ciąża schudłam 10-15 kg dokładnie nie wiem ile. I teraz martwi mnie tylko to, żeby nie być po ciąży jak słonica. Teraz moge przytyć ile wlezie, nie przeszkadza mi to. Na początku przytyłam jakieś 3-4kg, które były powodem chyba zmiany diety. Jak się dowiedziałam, że w brzuszku mieszka sobie małe bobo to zaczęłam troszkę lepiej jeść. Teraz jest już 6-7kg na plusie. Pilnuje się co jem, ostatnio dużo słodyczy jadam i muszę zakończyć to jedzenie, ale zawsze lubiłam słodycze.
 
reklama
Do góry