reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Uroda -nasza waga, wymiary, kosmetyki, powrót do formy

a u mnie z waga jest na razie oki, przy wzroście 178 na początku było 63kg, teraz 66kg więc jakoś się trzymam hehe chociaż normalnie się staram odżywiać, ale tylko malutki brzuszek mam nawet sie śmiałam że w ulubione rurki się jeszcze mieszczę:)
 
reklama
ja nie powiem ile ważę, ale powiem, że od początku ciąży przybyło mi 4,3 kg :-)
a dziś po sikaniu ważyłam 600 gram mniej, niż przed sikaniem :-)
 
Ja do swojej wagi też się raczej nie przyznam:-p:-p ale od początku ciąży przybył mi 1 kg pewnie chudnę dużo przez te nerwy bo brzuszek mam sporych rozmiarów wiem wiem mam wkleić niedługo to zrobię obiecuję
 
Ja już waże 64 kg, więc 6 kg na plusie:-( Pewnie znowu pod koniec ciąży będę ważyć pod 80. Tylko ja mam problem ze slodyczami, nie umiem sobie ich odmowic, wiem że niezdrowe, puste kalorie itp, ale i tak nie umiem.
 
ja przy wzroscie 176 przed ciążą ważyłam 60 - 62 kg:) teraz jakies 66-67 kg:) więc nie jest źle....mysle ze wiekszosc wagi weszla mi w brzuszek i piersi:) spodnie z przed ciąży mogę jeszcze zakladac ale sie juz oczywiscie nie dopinam:)
Pozdrawiam Mamusie i ich przepiękne brzuszki!!!!!
 
To i ja się dopisze:

Sprzed ciąży - 160 cm i 43 kg.
Teraz - 45 kg, piersi powiększyły się dużo bardzie niż w pierwszej ciąży:) wiec myślę ze to ich wina:)

W pierwszej ciąży przybyło mi 7 kg.
 
reklama
U mnie 21t4d na plusie 7 kilo:baffled:
Elwis nie zwazylam sie przed wysikaniem no:wściekła/y: :-D:-D:-D swoja droga to strasznie mnie to zaintrygowalo.
 
Do góry