reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urodziłam w 23 tyg ciąży.

Jesteście wspaniałe, dziękuję;) U Paulusi nigdy nie było tyle świeczuszek i nigdy tylko osób ja nie odwiedzało, zawsze sama tam chodziłąm. Teraz mam Was.
 
reklama
Czesc Asiu-wiesz ze Paulinka byla ,jest i bedzie w moich myslach-przeciez to "kolezanka" mojej Alex-nasz kochany ANIOLECZEK-przytulam cie kochana, a dla Paulinki
[*]
 
Dziewczyny!!!!!!!!!! Nadszedł dzień na jaki szczerze powiem nie czekałam.!
JESTEM W CIĄŻY 7 TYDZIEŃ.!!!!!!! Niesamowite co, ciesze sięjak głupia i mój J też sie cieszy. Nic mi sie pozwala. Mam tylko leżeć i jeść :) nie moge wyjść na zakupy bo zrobimy to jak on z pracy wróci, nie moge sprzatac bo on to tez zrobi po pracy hehe ;) Jaka jestem szcześliwa... Lekarz Powiedział że jak narazie wszystko jest ok maleństwo ma 1cm ;) cudowne uczucie byc kolejny raz mama ;) pozdrawiam was kochane ;)
 
Cudownie!!!!!!!!!!!!!
Ja tam popieram Twojego Pana Męża:) Ma chłop racje świętą!!!
Masz leżeć i paffniec:)
Jedyny ruch, na jaki Ci pozwalamy, to ruch ...palcem wskazującym:tak:
Przynieś to, podaj tamto...:tak:
I zycze Ci z całego serca, żebyś przytyła 20 kg, dotrwała minimum do 37 tygodnia i urodziła zdrowego, slicznego, różowiutkiego bobaska:tak:
 
reklama
Do góry