reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urodziłam w 23 tyg ciąży.

reklama
Skąd bierzesz tyle siły? Tak bardzo Ci współczuję.. wierze, że w końcu się uda... Twoje dzieci Ci pomogą urodzić zdrowe i silne maleństwo w terminie!
 
Cześć dziewczyny. Lekarz powiedział, że ze mną i dzidziusiem wszystko w jak najlepszym porządku ;) Czuję się strasznie ciążowo :p Mam swoje humorki a co najgorsze to nic mi się nie chce. Lekarz zabronił mi narazie pracować ale muszę pracować bo z moim J mieszkamy teraz u jego mamy i ona jest strasznie podatna na to jak ktoś nie pracuje, tym bardziej, że nie powiedzieliśmy jej jeszcze o dzidziusiu. Eh 19 grudnia idziemy na następną kontrolę. Dbam o siebie jak o jajko i też dlatego chodzę do lekarza prywatnie. Mówię Wam czuje się taka bleee ;P hehe ale dobre i to ;) Najgorsze jest to co dziś zrobiłam, weszłam na filmy o porodach i jestem załamana bo przy Paulince ani mnie nie rozcinali ani nic, boje się tego. Wiem, że to głupota, że to oglądałam bo nie powinnam ale nie mogłam się powstrzymać a teraz żałuję bo jestem przerażona. Zastanawiam się też czy nie zdecydować się na cesarskie cięcie, kurde poród trwa wtedy 100 razy krócej ale jakie kobiety są potem obolałe... Weźcie mi powiedzcie, czy to tak strasznie boli i czemu poród naturalny tak długo trwa. Przy Paulinie spędziłam tylko 20 min na porodówce i było po wszystkim. Strasznie się boje :p hehe
Pozdrawiam was dziewczyny ;)



 
Ostatnia edycja:
Asia skoro lekarz zabronił ci pracować to masz tak zrobić!!! bo inaczej wszystkie się za Ciebie tutaj weźmiemy. Teraz najważniejsza jest Fasolka.

Porodem się jeszcze nie przejmuj, to dopiero za 9 miesięcy, a każda kobieta przechodzi to inaczej. Trzymaj się cieplutko i zdawaj nam relacje.
 
Asia leż i odpoczywaj bo teraz ty i dzidzuś jesteście najważniejsi a teściową się nie przejmuj ;-) co do porodu to mój trwał bardzo długo nawet był już pomysł cesarki ale jestem bardzo szczęśliwa że udało mi się urodzić sn boli ale uczucie jak taka mała istotka wychodzi z Ciebie jest po prostu bezcenne ;-)
 
reklama
Do góry