reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urodziłam w 23 tyg ciąży.

Rozumiem, może macie racje... Już raz zdarzyło mi sie tylko zauwarzyc zaniedbanie u Pauliny. Lezala w inkubatorze bardzo sucha.... Karza mi przywozic oliwki do ciala a Paula lezy "wyschnieta" no to nie wytrzymalam i zrobilam afere od tamtedo czasu kontroluje to i Paulina jest smarowana oliwka




 
Ostatnia edycja:
reklama
Na wysychająca skórę bardzo dobrze działa maść z vit A. Spytaj czy praktykują smarowanie maścią na oddziale. A próbowałaś sama smarować malutką?:)

Ciekawe też jak Alex daje sobie radę..
 
HEJ dziewczyny!!! U Alex stan stabilny bylam dzis u niej bardzo krociutko bo zlapalam grype ,a wiec szybciutko tylko sie z nia przywitalam oddalam mleko (bo caly czas pompuje)i do domu sie "kurowac".Moja malutka jest caly czas smarowana w "szufladzie"z inkubatora lezy BEPANTEN i jeszcze jakas inna masc, jak uwazam ze jest za malo nasmarowana biore masc i robie to sama.Dobranoc dziewczyny ide spac bo dygocze z zimna PA
 
Asiu-ja te myśle jak Franiowamama, trzeba rozwarzyć wszystkie za i przeciw.Czy mała wogóle nadaje się do trnsportu.Czy jej to nie zaszkodzi.Mysle,że gdybyś wprost powiedziała lekarzowi,ze Twoje pytania wynikaja ze strachu o Twoje dziecko a nie dlatego,że chcesz im zawracać głowe, to inaczej na to spojrzą. Z opowieści Kasi z naszego forum wiem,że wiele rzeczy oczywiście nieoficjalnie dowiedziała się od pielęgniarek. Mysle,że tu powinnać "uderzyć".Zagadac, podpytać, poprosic o rade....nóż trafi się jakaś z dobrym sercem...

Aleź - brawo mała!!
 
Hej dziewczynki:-)mnie juz grypa przechodzi Jade dzis do Alex o 16 i biore ja do "kangurowania"bo juz mi tego brak .Karolcia moja starsza corka wymyslila ze bierzemy dzis basnie i bede czytac i jej i Alex w sumie to niezly pomysl ALEX bedzie slyszec moj
glos a KAROLA znow pozna kolejna bajeczke PA

ASKA co tam u PAULINKI????????:-)
 
reklama
Do góry