reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urodzinki naszych dzieciaczków :)

ramari

Fanka BB :)
Dołączył(a)
28 Listopad 2009
Postów
1 523
Miasto
dolnośląskie
W związku ze zgłoszonym zapotrzebowaniem :-D zakładam nowy wątek. Możemy pisać o wszystkim co związane z urodzinkami naszych maluchów, również tych starszych jeśli takowe posiadamy.
 
reklama
Super watek:)
Ja juz od dluzszego czasu zastanawiam sie jaki tort upiec zeby moje dzieciatko moglo go zjesc. Jesli ktoras ma jakis przepis to poprosze.
 
ja zaczynam od zaproszeń, hehe ;-) jutro jadę do papierniczego i bedę kleić pocztówki ;-)
 
niedawno żyłyśmy porodami a teraz urodzinki :) ja robię tort owocowy na pewno z kremem własnej roboty i Franko zje go na pewno. Bo w sumie je już wszystko :)
 
jaaa ... ale wypaśny wątek :-) świetny pomysł moje Panie - jak zwykle zresztą :-D

Zaproszenia ... hmm ... good idea ;-) pomyślimy :)

Mam nadzieję, że na roczek Antoniego będziemy mieszkali już w naszym domku - jeśli nie to widzę poważny problem natury lokalowej :dry: Tatuś obiecał, że do kwietnia skończy ... 3majcie kciuki Laski.

Tort musi być zjadalny - poszukam zdjęcia z moich pierwszych urodzinek - mamusia pozwoliła mi zjeść caaały torcik :-D
 
n&h kciuki zaciśnięte :-)
ionka jak ja Ci zazdroszczę tych zdolności. Ja jestem totalnym beztalenciem :zawstydzona/y: A co na takich zaproszeniach będziesz dokładnie pisać?
Może wrzucisz jakąś instrukcje jak zrobić takie zaproszonko to może się skusze i też wysile :-)
 
wątek super ;) u nas również owocowy torcik,
alan teź już je prawie wszystko a ciastka i ogólnie słodycze niestety też ;) więc problemu nie będzie , no i czas pomyśleć nad prezentem -kolejnym ;)
 
myslałam, że mam gdzies zdjęcia zaproszeń, które zrobiłam na chrzciny, ale nie mam :-(
a co napisze w środku, to jeszcze nie wiem, hehe ;-)
 
Super wacik,jeszcze niewiem co zrobie na urodzinki i napewno beda wyprawiane w domku.Torta pewnie nie zrobi bo bym sie bała go dac Bartusiowi;-)Nie umiem piec ciast i robic tortów.
 
reklama
Do góry