reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urodzinki naszych dzieciaczków :)

Mrozik ale masz super księżniczke:)Osobiscie byłam łysa jak kolano do roku:)Od małego jestem chwalona za nieprzecietna grubość włosów, mam ich cał amasę i muszę przerzedzać:):):)
Kalisa Milenka ma dwie takie lale, w Deichmannie widziałam.
Dziewczyny promołszyn w tesco hipermarkety super na prezent urodzinowyPromoBaby.pl
 
reklama
Jeszcze raz dziękujemy
Frotka - wiem wiem ;-). Ja mam to samo. Mega gęste i grube włosy. Filip zresztą też. Też był łysolek - teraz przy każdym strzyżeniu panie go chwalą że ma gęste włoski. W zasadzie to u mnie cała rodzina ma takie gęste włosy. Żeby tylko Wiki nie wdała się w rodzinę męża - bo tam to mają słabiutkie niestety

Miska - a jak Wasze sprawy? Napisz mi moze na priva czy macie jakieś postepy z tymi alimentami?
 
Ostatnia edycja:
I ja powoli zaczynam planowac urodziny:)
Juz postanowilam, ze tory kupie:zawstydzona/y: bo kiepska jestem w pieczeniu, tylko dla Frania cos upichce dodatkowo:) I urodziny beda na slodko, bez obiadu i takich tam, tylko kawa, herbata, soczki, i duzoooo slodkosci: bede dwa torty, z dwa placki, kolorowe muffinki i lody:)
co do prezentow: to F od nas dostanie taka wielka edukacyjna kostke, ale plastikowa, bo on caly czas wszystko do buzi bierze i pewnie zaraz by drewniana zrzarl ;) I bajke w ktorej bedzie glownym bohaterem. Juz obiecalam, ze za rok sama napisze taka bajke ;)
A poza tym od babci dostanie arke noego i laptopa:)
uff na razie tyle pomyslow:)
 
mysza laptot e-edu owszem zaciekawił, ale arka jakoś nie,czasem wywali wszystkie zwierzątka na ląd i wciska te guziczki od odłosów, ale generalnie olewą ją brzydko mówiąc...może dorośnie do niej...
 
maziajka ja masę robię sama, masz przepis - 2 żółtka ubijasz na parze ze szklanką cukru pudru potem ubijasz samo masło na biało, do masla pomalutku dodajesz żółtka ubite z cukrem. na koniec dodajesz alkohol - tylko bardzo pomału bo się masa lubi ściąć, ja daję różnego rodzaju likiery :)
teraz na urodziny Poli robię czekoladową masę i ananasową lub jakąś owocową drugą
 
reklama
Milenko, Miłoszku, E ciociu Anetko, E wujku Tomku bardzo dziękujemy !!! Ogólnie to Franko nadal w szoku :) a ja się aż popłakałam ... No i wstyd że my taką zwykłą kartkę wysłaliśmy.Dziękujemy !!! !!! !!!
 
Do góry