reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urodzinki naszych dzieciaczków :)

reklama
ajentka ja jeszcze dokładnie nie wiem ile osób, ale dziadkowie i brat A. napewno. Myślałam też o znajomych z dziećmi, ale tylko Ci najważniejsi :-) a chrzestnych Przemek nie ma bo on z tych niechrzczonych dzieci
 
ja szczerze mówiąc nie myśle jeszcze o tym, choć zostało sie 2 miesiące i tydzien :) ale to dla mnie jest dosc ciężki czas bo w pracy zaczyna sie sajgon no i na szczęście raczej 9 marca nie powinnam być w delegacji :) a to juz sukces :)
 
u nas z rodzina krucho tu na miejscu ;-) więc zaprosimy znajomych z dziećmi. 2 lub 3 dzieci w jednakowym (wszystkie roczek ;-) ) wieku, no i rodzice do nich.
 
Rety już za 1,5 miesiąca roczek - ale zleciało!

A kogo zapraszacie? Babcie, dziadki, chrzestni czy znajomych z dzieciaczkami też? Na ile osób przewidujecie?

Napewno dziadkowie i pradziadkowie, rodzice chrzestni i mój brat oraz siostra męża. Nie będę jeszcze dobrze stała z finansami więc zbyt dużo też nie przygotuję- ale grunt to tort i uśmiech mojej córci :tak:
 
u nas na razie planów większych brak ale roczek będziemy obchodzic 2 razy. Moi rodzice wyjezdzaja w roczek małego i Nikiego chrzestna wyjezdza przed roczkiem wiec 1 balange robimy dla przyjaciol druga bedzie jak moi rodzice wroca

beda dziadkowie pradziadkowie moja babcia mojej mamy bracia i ojca, siostra z cora i szwagrem znowu cos kolo 20 osób
torcik chcialabym sama zrobic ale talentu brak
na pewno bedzie duzo balonow :))))))
 
jeszcze nie myslalam o roczku...ale z gosci to moja mama przyleci, juz ma bilet zarezerwowany, wiec sie nie wykreci ;-), no i siostra z narzeczonym....chyba jeszcze kolezanke z synkiem 2 miesiace starszym od Redanka zaprosze, co by na doroslych impreze to nie wygladalo...
 
a mnie dol zlapal..
ja chyba nie wyprawie urodzin...
nie mamy gdzie.
Bo jak zrobic to tutaj, to nie wiem.. chyba przed blokiem :-D
niby mieszkanie ponad 60 metrow, ale miejsca nie ma.
a zaprosic tylko najblizsza rodzine to wychodzi 15 osob + ja i Karol i Pawelek :eek:
 
reklama
u mnie jak zwykle rodzice moi nie przyjada wiec beda tylko chrzesni tescie my sebus no i babcie dziadek i wujek bo z jedna babcia miszka no i moze nasi przyjaciele jeszcze. Mi pewnie tesciowa pomoze no bo jak zliczyc to z 16 osob bedzie.
 
Do góry