reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urodzinki naszych dzieciaczków :)

reklama
solenizant na ts ;)

dzięki za miłe komenty :*

torty produkcji domowej tj pierwszy moja kumpela robiła a drugi kumpela cioci mojej - zatem smak niebiański ! na wiejskich jajach i śmietanie :)))

myszowata oczywiście, że Nini nadgryzł ;) najpierw wszystkie kremowe kwiatki zebrał a później wziął się za resztę ;D
 
Odkurzam watek :-)

Co kupujecie dzieciom na drugie urodziny??????????????
Ja pelna obaw zaryzykowalam i kupilam Adasiowi rowerek biegowy - taki rowerek biegowy HUDORA odpychacz LEKKI! solidny! (2152074848) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i do tego kask. Prezent skladkowy bedzie bo dosyc kosztowny. Mam nadzieje ze mu sie spodoba - jzu w zeszle lato przystawial sie do hulajnogi starszego brata i trzeba go bylo wozic po korytarzu - albo ta hulajnoga, albo rowerem :-D

Boje sie troche ze Adas bedzie za maly na ten rowerek i wahalam sie miedzy tym a troszke nizszym, ale ten nizszy byl z kolei ciezszy :eek: a to ma znaczenie
 
mysz1978 jak bym tylko miala kaskę to też bym kupiła młodemu ten rowerek, ale my w związku z Komunią najstarszego drobiazgi kupujemy i w tym roku będzie to teletubiś :):) bo Franko uwielbia ich :)
 
reklama
Na urodzinki mojej córki zapraszam najbliższą rodzinę.Kupuje tort i zaproszenia by w kulturalny sposób wręczyć je gościom.W pierwsze i w drugie urodzinki córci zamawiałam catering na kolacje ale w tym roku postanowiłam sama przygotować kolacje i o dziwo kosztowała gościom lepiej niż ten catering.Mój synek dopiero w październiku będzie mieć swoje pierwsze urodzinki ale już się zastanawiam nad ich przebiegiem :)
 
Do góry