reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urodzinki naszych pociech

Kurczaczki, ale wy dziewczyny wymiatacie z tymi tortami...ja mimo, ze lubię pichcenie to poszłam na łatwiznę i kupiłam gotowy z Kubusiem i Prosiaczkiem, wg życzneia dziecka..

rosmerta jak ty to ulepiłaś??a w ogóle to jaki Hubi duży, przystojniak, ze hoho...no i braciszek dzielnie sekunduje...
 
reklama
nuska,rosmerta. wow, imponujecie mi!
ja tez zrobilam sama torcik taki czekoladowy ale nie taki piekny jak wasze!

rosmerta cudowne masz chlopaki!
 
Brawo Dziewczyny
clapping%20hands.gif
Torty wyszły Wam genialne, musicie (a nie, że możecie) być z siebie dumne:tak::tak:

rosmerta widać, że włożyłaś w niego mnóstwo pracy, ale jaki efekt:-) Chłopaki jak zwykle słodcy, przystojni i elegantcy:tak: Hubek jak widać to był mega zachwycony;-)
 
Dziewczyny, piękne torty :tak: Ja też Oliwce obiecałam tort z prawdziwego zdarzenia na spóźnioną przez choroby (właściwie o cały miesiąc :szok: ) imprezę urodzinową. Oliwka zażyczyła sobie z motywem Hello Kitty, figurka jest sztuczna, bo nie mam takich zdolności jak Wy, reszta mojej roboty. Zdjęcie tortu zrobiłam jeszcze zanim świeczki włożyłam.

cfe922122a907ee9.jpg
 
my dopiero teraz wyprawialismy urodzinki ..myślałąm ,ze uda mi sie wyjśc ze szpitala ale wszystko poszło oki
nasz torcik:-)
 

Załączniki

  • SAM_0868.jpg
    SAM_0868.jpg
    33,1 KB · Wyświetleń: 123
reklama
Do góry