reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urodzinki naszych pociech

Kasiad

Mamy lutowe'07 Fan(ka)
Dołączył(a)
21 Wrzesień 2006
Postów
12 276
Miasto
Bydgoszcz
Dziewczyny, myślałyście już o tym tak ważnym dniu naszych Bąbelków :confused:
Wiem, że jeszcze jest trochę czasu (w naszym przypadku półtorej miesiąca), ale pewne rzeczy dla lepszej organizacji można by już mieć wcześniej obmyślone. Może powymieniamy się pomysłami :confused:
Ja np. podpatrzyłam na Styczniówkach fajny pomysł na przyozdobienie tortu urodzinowego:
Fototorty - jadalne foto na tort

No i jest jeszcze sprawa, nad którą trzeba pracować trochę wcześniej - trzeba nauczyć malucha zdmuchiwać świeczkę :-D
 
reklama
Kasiad super sprawa z tym fototortem:tak:
U nas takich bajerow nie ma ciekawe czy wyslali by zagranice:confused:
 
Właśnie myslałam nad założeniem takiego wątku,:-) (podpatrzyłam na stycznówkach:-)) ale pomyslałam że troszkę za wcześniej no to mnie Kasiad uprzedziłaś :laugh2:
...a co do zdmuchiwania świeczki....będzie problem :szok:
 
Oliwieczka, z tego co pamiętam, to moim chłopakom nauka dmuchania nie sprawiła problemu, szybko załapali, natomiast nad Pauliną trzeba było trochę popracować :tak: Nauczyła się w końcu dmuchać, ale i tak nie zdmuchiwała płomienia, tylko sobie grzywkę, bo dmuchała zakładając dolną wargę na górną :-D Na szczęście rodzice mogą trochę pomagać ;-)

Irtasia, musiałabyś do nich napisać zapytanie, podają maila na stronie. Sądzę, że nie powinni robić problemu, jeśli zamówisz z przedpłatą na konto, bo wątpię, żeby się zgodzili na zapłatę przy odbiorze. Mogą przecież dla Ciebie ustalić indywidualne koszty przesyłki zagranicznej na poczcie.
 
Na gg firmy robiącej fotografie na tort wypatrzyłam, że jest ona z Opola, więc jeśli któraś z Was mieszka w Opolu i zdecyduje się na taki fototort, to myślę, że można z nimi rozmawiać na temat odbioru osobistego, odejdą wtedy koszty przesyłki.
 
super sprawa z tym fototortem Kasiad!!!:-) nam torta napewno bedzie piekł mój wujek, który jest cukiernikiem i robi przepyszne torty, ale taka fotke na tort bym zamówiła :tak:
 
Kasiad super sprawa z tym fototortem:tak:
U nas takich bajerow nie ma ciekawe czy wyslali by zagranice:confused:

Irtasia wysyłają jak najbardziej :tak:
A wygląda to tak: wysyłasz zdjęcie, w ciągu 1-2 dni oni wysyłają Ci swoją propozycję na mejla. Jeśli akceptujesz, to przelewem wysyłasz im kwotę za zdjęcie + koszty przesyłki (do Niemiec jest ok. 2 zł drożej). Jak tylko pieniązki do nich dotrą, wysyłają przesyłkę do Niemiec.
Można zamówić wcześniej, bo to zdjęcie może leżec do 8 tygodni :tak:
Noo, tyle się dowiedziałam. Jak będzie jakiś problem to mów, w końcu mieszkam w Opolu :tak:
 
KASIAD fajny watek!!!! bo czas tak szybko leci....

irtasia a wlasnie ze takie bajery sa i tu. przynajmniej u nas w berlinie. wiem bo jak w lutym kuzyn LAilusi mial roczek to mial taki tort ze zdjeciem Super sprawa!!! moze popytaj sie w cukierniqch najlepiej zagranicznych: tureckich czy arabskich....
 
reklama
Do góry