reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urodzinki naszych pociech

reklama
Patch powodzenia z torcikami :) bo pewnie dla Wojtusia też będziesz robić :)

ja sama nie robiłam zamówiłam w pracy hihi wyszłam na tym lepiej bo szefowa mnie nie wykasowała a i nic się nie narobiłam ;) no i 100zł zaoszczędzone :)
 
Gosiu super torty- szczególnie auto... Ja się wkopałam, bo jak Staś bardzo chorował, to zgadzałam się na prawie wszystko, między innymi obiecałam tort w kształcie ZYG ZAKA MC QUINA.... No i teraz będę się męczyć....:zawstydzona/y::zawstydzona/y::sorry:

Ja poszłam na łatwizne i zmaówiłam oplatek z Zig Zakiem.:tak::rofl2:
 
Gosia autko super.ja w naszej lokalnej cukierni widziałam takiego zyg zaka a nawet kiedyś jadłam no i byłsmaczny i faktycznie wyglądał jak Zyg Zak. do mnie dziś dotarła paczka z lukrami,barwnikami i nawet kolorowe świeczki ( ich płomienie sią w różnych kolorach) więc w piątek zaczynam na początek biszkopt bo to najłatwiejsze.a w sobotę barwienie masy i nakładanie na tort-musi być kwadratowy.
 
gosiu, jeśli o Wojtka chodzi, to wymyśliłam (oj jaka głupia byłam), że zrobię boisko piłkarskie z zawodnikami- jednymi /Stasia z nr 4, a drugimi Wojtka z numerem 1, a zamiast bramkarzy będzie świeczka, w jednej bramce 4, w drugiej 1.... I wczoraj z masy cukrowej już zaczęłam lepić te figurki i zmieniłam koncepcję na koszykówkę.... Może kosz trudniej ulepić niż bramkę, ale przynajmnie o połowę mniej zawodników. No i wczoraj po dwóch godzinach, drużyna Wojtka goptowa... Dziś czas na Stachową...
 
Patch pochwal się koniecznie efektem :)
Koniecznie:tak::tak:Patch a Ty pewnie ładnie lepisz, co? Bo mi i owszem podobają się takie różne cuda, ale niestety zdolności plastycznych to ja nie mam:sorry: Nie mniej jednak trzymam kciuki i nie mogę się oczekać Twego cudnego tortu:-)

Gosiu i rozalko śliczne torty:-)

U nas też będzie opłatek, zobaczę co z tego wymodzę;-)
 
Patch widziałam na allegro do kupienia taki plastikowy zestaw na tort 30 kilka złotych jedynie byś musiała na zielono wyłożyć tort i namalować podziałboiska- ale w takiej sytuacji to za późno też jestem ciekawa efektu.

ja uwielbiam program na TLC "Słodki biznes" tam to dopiero torty włoch robi bajka
 
reklama
Dziewczyny, zawodników już mam zrobionych, jutro zrobię torta i wieczorkiem wkleję zdjęcie.... Hmmmm sama jestem ciekawa co z tego będzie... bo niestety Wolfia, ja nie za bardzo dobrze lepię.... dlatego nadrabiam dłuuuugim dziubaniem... Gdybym miała talent, to pewnie raz dwa bym ulepiła, a tak to człowiek się męczy i męczy... Ale powiem Wam, że warto, Stach zachwycony zawodnikami i tych soich kładzie, a
Wojtkowych stawia, bo stwierdził, żer jego muszą być wypoczęci przed meczem:laugh2:
 
Do góry