reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urodzinki Naszych Pociech!!!!

Krecik

Mama lipcowa'06 Listopadowe mamy'07
Dołączył(a)
5 Luty 2006
Postów
4 445
Miasto
Worms
Choc mamy juz watek urodzinowy to niestety jest on tylko z okazji pierwszych urodzinek! Mam nadzieje, ze nie macie mi za zle, ze zalozylam nowy watek???

CZy jest mozliwosc, zeby pousuwac troche starych awtkow??? Jest ich tyle, ze juz sie mozna pogubic! Co wy na to????
 
reklama
DANONKU CHOC Z DUZYM OPOZNIENIEM, TO PRZYJMIJ SLONECZKO NAJLEPSZE ZYCZENIA ZDROWKA,SZCZESCIA,ZDROWEGO I KOCHANEGO BRACISZKA ORAZ SAMYCH SLONECZNYCH DNI
OD CIOTKI Agaty wujka Kristiana i kolegow:Allanka i Colinka!!!!!!
 
Choc mamy juz watek urodzinowy to niestety jest on tylko z okazji pierwszych urodzinek! Mam nadzieje, ze nie macie mi za zle, ze zalozylam nowy watek???

CZy jest mozliwosc, zeby pousuwac troche starych awtkow??? Jest ich tyle, ze juz sie mozna pogubic! Co wy na to????
W wolnej chwili napewno to zrobię;-)
 
DANONKU


W pierwszym wagonie olbrzymie słonie.
Dalej żyrafy... lisy... niedźwiedzie...
Na samym końcu pyszny tort jedzie...
Zające z miną uśmiechniętą wołają:
"Dziś jest Twoje święto..."
Jadą do Ciebie życzenia... jadą...
Moc całusków dla naszego słodkiego DANONKA ŻYCZY CIOCIA WIOLA Z RODZINKĄ
 
Ostatnia edycja:
OLIWIERKU !!!!
Lubię Twoją Słodką buźkę OLIWIERKU
.mój kochany przystojniaczku
I serduszko Twoje gorące...
Dlatego chcę Ci dziś dać całusów tysiące...

Moc gorących całusków od cioci Wioli ,Oskarka i całej rodzinki


24.gif
 
Ostatnia edycja:
Oliwerku, sloneczko Ty nasze kochane, zyczymi Tobie z okazji dwoch latek, duzo zdroweczka, radosci z kazdego dnia, usmiechu na Twojej slicznej twarzxyczce i moze niebawem rownie wspanialego rodzenstwa???!!!
Buziaczki od cioci Agatki i piateczka od kolegow!!!
 
Danonku wszystkiego co najlepsze, najpiękniejsze...

Oliwierku, wybacz starej ciotce, ze wczoraj nie mogla złożyc Ci życzeń.
Słoneczko kochane pamiętam jak sie rodziłeś, jak Twoja mamusia zastanawiala sie czy to już magiczne TO, jak sie bała, że Twój Tatus nie zdąrzy Cie przywitac jako pierwszy i potem jak T sie po porodzie z Twoich narodzin i ze... zwykłej pizzy;-) a teraz kończysz juz całe 2 latka!!! Zapadłeś w mojej pamięci kochany! Życzę Ci uśmiechu na buzi, beztroskiego dzieciństwa wielu wspaniałych ludzi na Twojej drodze i wszystkiego co wspaniałe! Rośnij tak pięknie i zdrowo jak dotychczas! Moc Buziaków!!!!!!!!!!
 
reklama
Allanku Ciebie tez pamiętam dobrze, jakim Ty byleś słodkim kluskiem!!! I tez dwa latka juz zleciało! Pamiętam jak ciotka Corsini przysłała mi smska z informacją ze juz jestes na świecie, to chyba byla niedziela... Słonko życzę Ci wspaniałego dzieciństwa (choc wiem, że napewno takie bedzie.. juz Twoja staruszka sie o to postara;)) Jak najwięcej usmiechu na Twojej ślicznej buźce, niech się spełnią wszystkie Twoje dziecięce marzenia.
Ps. I pamiętaj mamie do kwaitków NIE SIKAMY... a babci...czemu nie;)
 
Do góry