reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urodzinki, urodzinki dla bąbelka i rodzinki ;)

Aneta_85

Fanka BB :)
Dołączył(a)
23 Luty 2011
Postów
1 323
Miasto
Warmia
Witajcie,
Już za niedługo będziemy świętować skończony pierwszy roczek naszych bąbli. Myślę że temat o urodzinkach jak najbardziej nam się przyda, a to do "zmałpowania" pomysłów innych, pochwaleniem się kulinarnymi przepisami czy własnoręcznie zrobionymi tortami ;-)
Poza tym możemy poplotkować o prezentach i o planach na ten wyjątkowy dzień :rofl2:
 
reklama
aneta fajny temat!!! my robimy roczek w knajpce. nie jestem zwolenniczka tego typu imprez w restauracjach, ale brak miejsca w mieszkaniu zmusił nas do takiego rozwiazania. bedzie 12 osó, tort, ciacho kolacja, balony, girlandy, serpentyny i oczywiscie...prezenty:-D:-D:-D
 
my w sumie planujemy aż 3 imprezy! Nie powiem.. dwie będą połączone z moimi i P urodzinami:-D

Impreza nr 1 dla okolicznych dzieciaków i sąsiadów (14 osób), zapewne 23 lub 30 czerwca (możliwe, że 23 czerwca pojedziemy na wesele), nie planuje wówczas niczego nadzwyczajnego..dekoracje roczkowe, torcik ze świeczką, kawa, herbata i ew. cos na słodko..dla dzieciaków ciasto dla nich..

Impreza nr 2 dla rodzinki (15 osób), niestety dopiero 28 lipca, bo wcześniej wyjeżdzamy na 3 tygodnie.. obiad, tort a wieczorkiem grill, to impreza łączona z naszymi 30-stkami.. wszystko w domu, bo ceny takich imprez w restauracji u nas powalają.. najgorzej jest z noclegiem, bo nie mam takich warunków, więc wynajmujemy kwatery;

Impreza nr 3 dla przyjaciół - roczek+ urodzinki - typowe towarzyskie spotkanko - pewnie sałatki, przystawki, może jakieś ciasto..

właśnie wybieram dekoracje dla małego na imprezę; nie mam planów co mu kupić na roczek..brak pomysłów zupełny..
 
konwi Rozia od nas na roczek dostała juz taki trójkołowy rowerek, kupilismy szybciej, bo impreza jest 14 lipca i mało czasu zostalo by jej na jeżdzenie i na pewno od prababci dostanie jeździk(tez juz kupiony) co do reszty prezentów - czekam na kreatywnośc gosci:)
 
My imprezę/obiad będziemy robić w domu u moich rodziców. U nas warunków za bardzo nie ma na przyjmowanie większej ilości osób i to jeszcze na obiad, gdzie nie mamy stołu :rofl:
Trochę boję się zrobić sama obiad, nie wierzę w swoje zdolności kulinarne, więc podejrzewam że weźmiemy catering z pobliskiej knajpy chociaż z kasą krucho więc sama już nie wiem. Nie mam sumienia angażować w to wszystko mamy, bo w końcu to ja robię imprezę a nie ona.
Chciałam kupić jakiś ładny tort, ale to co Olsztyn ma do zaoferowania na stronach www to woła o pomstę do nieba. Kompletnie nic mi się nie podoba. Jedna cukiernia którą wszyscy zachwalają już w przedbiegach odpada, bo tort na urodziny kuzyna Filipa był niedobry i szczerze mówiąc brzydki. I mam małego klopsa.
Co do prezentów... nie mam kompletnie pomysłu. Podejrzewam że coś małego się kupi, bo impreza więcej wyniesie. Od dziadków dostanie właśnie taki trójkołowy rowerek (już sobie go zaklepali, bo sama o tym myślałam), a od reszty rodziny pewnie po jakiejś małej zabawce.
 
Ja robię tak jak Moniczka :-) w knajpce będzie żarełko balony girlandy prezenty i ekstra zabawa :-) u nas wyszło 23 os ... + 4 dzieci za które nie płacimy bo mają od 1-3 latek
 
reklama
dzisiaj zamówiłam ozdoby na roczek i wyszło mnie ponad 50zł + przesyłka!:szok: masakra! liczę, że część wykorzystam na kolejne lata..
maqnio, ale ten rowerek widzę, że ma taką barierkę co by dziecko nie wypadło, to mała i tak wyłazi górą?
 
Do góry