reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urodzinolandia-życzenia

Blanes to ja przepraszam :zawstydzona/y:
Mój matematyczny umysł kazał mi napisać w takiej kolejności jak wszyscy i dla mnie to było logiczne, ale przecież nie wszyscy muszą mieć umysły ścisłe. Chyba większość z nas to jednak humaniści.

A tak poza tym to ślicznie to zrobiłaś
 
reklama
Fajnie że się Wam podoba :-), miło mi :-)
Jolka postąpiłaś bardzo logicznie i istotnie jestem humanistka, chociaż maturę z matematyki zdawałam i nawet dostałam się dzięki temu na politechnikę. No ale cóż wygrał instynkt humanisty, a mój M. do dziś nie może tego przeżyć hihi :-D.

Dzagud ty się nic nie martw prędzej czy później Cię dogonimy :-D, a tak pozatym to masz śliczne imię. Bardzo mi się podoba.
 
Blanes a te mini suwaczki to w jakiś sposób pokazują rok urodzenia? Czy to tylko tak ozdobnie?
Samej daty nie pokazują, jedynie stopień posunięcia w wieku hihi :-) czyli ile mamy lat, miesięcy i dni za sobą. Jakby się uprzeć to można z tego suwaczka obliczyć jaki kto ma rocznik.
 
reklama
Dzięki za wyjasnienie, az tak ciekawska nie jestem i nie chciałoby mi się liczyć kto ma ile lat w końcu to i tak nie ma znaczenia prawda:-). Dobra to już wszystko wiem.
 
Do góry