reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urodzinolandia-życzenia

reklama
witaminka, anni jeśli chcecie suwaczki pod wpisem to potrzebny mi wasz rocznik. Możecie też mi napisać pm jeśli nie chcecie publicznie :-).
 
Nie sadze Dzagud ,ja jestem 68 rocznik i nie ma dla mnie suwaczka bo sa od 70 rocznika:-D :-D :laugh2:
 
No dobra Gosia, poddaję się, zostałam pobita:zawstydzona/y: :-D , ale co to te marne 3 latka różnicy między nami, gdy większość różni od nas dziesięć lat wzwyż!:-)
 
Dziewczyny czyli Gosia i Dzagud nie metryka jest ważna a to co macie w seruszkach a widzimy ze macie sporo!!!:tak: :tak::-D :-D :laugh2: :laugh2: więc proszę się tu nie przekamarzać która starsza, bo to i tak jest bez znaczenia, ważne że jestescie młode duchem hihi:tak: :tak: :-D :-D .
 
Kotek, my się nie przekomarzamy, tylko po prostu załamuje mnie jak czytam, że większość z Was to takie młodziaki. Ja nie pamiętam kiedy mi te lata minęły. No i miło wiedzieć, że jest też moja rówieśniczka:laugh2: . A za te młode duchem, to dzięki, poczułam się jak studwuletnia starowinka, której czasem palma odwala i dzięki temu jest młoda duchem.:-D :-D :-D

A drogi Kachasku, gdyby było jak mówisz, to ja teraz w ciąży czasem czuję się tak stara, że musiałabym za żółwia robić, bo ludzie tyle nie żyją.:baffled:
 
reklama
Dzagud ja się czuję w ciąży czasem jak 100latka:baffled: ludzie tyle żyją, więc za żółwia robić nie muszę:-D
 
Do góry