reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urodzinowa prośba

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

slonko

Październikowa Mama'06 Zadomowiona(y)
Dołączył(a)
1 Luty 2006
Postów
240
Witam serdecznie. Jestem mamą z października 2006. Wielkimi krokami zbliżają się pierwsze urodziny mojej córeczki i dlatego mam do was serdeczną prośbę. Wszyscy pytają mnie, co kupić małej w prezencie a ja … nie wiem. Wszystkie zabawki wyglądają pięknie i kolorowo i zupełnie nie wiem, czym moja córa będzie się wspaniale bawić a co rzuci po chwili w kąt. A chciałabym tą możliwość, jaką dają urodziny wykorzystać możliwie najlepiej. Dlatego jeśli mogłybyście mi doradzić, co się sprawdziło u waszych dzieci, kiedy miały roczek będę wam bardzo, bardzo wdzięczna.

Pozdrawiam gorąco
Październikowe słoneczko
 
reklama
Slonko Wiem z doswiadczenia ze u rocznych dziewczynek prawdziwa FURRORE robia wozki :tak: mozna przy nich swietnie cwiczyc chodzenie,stawac,wkladac,przekladac,przykrywac,pchac.
Nasza forumowa kolezanka kedys polecila takowy wozio :http://www.allegro.pl/item244466277_wiklina_wozek_kolyska_dla_lalek_razem_taniej.html
I powiem Ci szczerzeze juz 5 roczkowe dziewczece urodziny obskakuje tym prezentem i jest on absolutnym hitem!!! Mamy dzwonia zachwycone ze ich cory wreszcie sie czyms dluzej zajmuja i sa przeszczesliwe.Wozio jest akuratny do rozmiarow roczniaka,Jesli mala juz dobrze chodzi to fajne bedzie smigac a jesli jest dopiero na etapie nauki chodzenia to razem bedziecie mialy fajna zabawe :tak:
 
Witaj słonko moja córeczka dostała na roczek wózek i to był najlepszy prezent jaki dostała.Bo do dziś się nim bawi i wychodzi z nim na spacerki.Bo od większości gości otrzymała kopertę z pieniążkami.
Może inne mamy od nas Ci powiedzą czy ich dzieci się bawią co dostały na roczek.
Moja córa lubi się też bardzo bawić wszystkimi maskotkami a ma ich sporo.
Co dostanie nową maskotkę to już ją kocha całuje i tuli
 
A mój synek bawi się najchętniej tzw. "klepaczem". Nie ma dnia by z nim nie spacerował po domu, lub podwórku. Jest to zabawka uniwersalna dla chłopca i dziewczynki. I pomyśleć, że za 20 zł kupiłam dziecku taką radość.
To jest coś takiego, tylko my mamy pingwina zwanego "Natka" :-)
http://www.marbog.webpark.pl/Obraz008.jpg
Poza tym na tej stronie oferują też inne drewniane zabawki. My mamy też klockowy pociąg.
 
Slonko Wiem z doswiadczenia ze u rocznych dziewczynek prawdziwa FURRORE robia wozki :tak: mozna przy nich swietnie cwiczyc
nie tylko u dziewczynek ;-);-):tak::tak:
118605248893427140.jpg
 
Ja też popieram - wózek do tej pory jest najlepszą zabawką:tak::tak::tak: i "jaja" czyli "lala":-)
 
u nas Antek jest teraz na etapie klocków Lego duplo, super są, bardzo łatwo je sie złącza i rozłącza, mozemy tak bawić sie godzinami, pakowane są w plastikowym pojemnikach.
co do wózeczków to ten na zdjęciu juz jest do wymiany, lepiej kupić droższy i solidniejszy:tak:
 
reklama
Ingusia jeszcze lubi taki samochodzik do siadania i odpychania się nóżkami - tez na niego czasami sadza misia albo lalę i pcha:tak:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry