reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urodzinowa prośba

Słuchajcie dziewczyny, to jak już o prezentach to doradźcie mi. Idziemy w sobotę na drugie urodziny synka mojej koleżanki i muszę kupić jakiś prezent. Ostatnio widziałyśmy się dawno, więc nawet nie mam pojęcia jakiego typu zabawki on może mieć. Co byście mi doradziły?

Mamootku, szkoda, że nie wiesz jakie dzieciak ma preferencje. Np. Mikuś ucieszyłby się z samochodu - w każdej ilości;-)Uwielbia tż książeczki. Niektóre dzieciaki bardzo lubią takie manualne zabawki, jakieś klocki... Sama nie wiem co Ci doradzić...
 
reklama
Mamootku mojej bratanicy(ma 2,5 roczku) bardzo spodobal sie Noemi laptop...caly urlop w Polsce nim sie bawila...Napewno kupimy jej taki na gwiazdke...A tak apropo gwiazdki to ja juz zaczynam szukac prezentow i nawet juz dwa mam kupione...wiem ze to wczesnie ale ja robie tak zawsze i omija mnie ten szal zakupow ,kolejki i duzy jednorazowy wydatek przed swietami
 
Kasia jak narazie kupilam tylko prezent dla mojej bratanicy:-)W sumie jak tak dalej pojdzie to mala dostanie wor prezentow a reszta wcale:-D Jakos tak przyjemniej robi sie prezenty dla malych dzieci i raczej nie ma sie wielkich dylematow:-)

A Julcia dostanie oprocz laptopa pizamke z kubisiem puchatkiem...trafilam na super przecene...orginal Disnea za 2,99 euro:tak::-) i puzzle... pewnie jeszcze cos tam jej kupie;-)
 
Dzięki za podpowiedzi. Jak coś wymyślicie, to dajcie znać.
Pomyślałam też, że można by mu kupić jakieś najprostsze puzzle. Takie z kilku dużych kawałków.
 
Mamoot a jak chcesz jakies fajne i troche inne puzle albo zabawke to moze zerknij na kalimba.pl Ja bardzo lubie ich zabawki i Julek:-) tak wiec jestesmy malymi ich fanatami! Naprawde polecam. Moze jedynie ceny troche wyzsze niz za typowe zabawki.
 
ja chciałam napisac dokładnie to co Kasia - my kupilismy pojazdy i zwierzatka i nawet Karol już zaczyna sie nimi interesowac, z tym że pojazdy zazwyczaj wyjmuje i próbuje nimi jezdzić :) ale próbował tez wkładac chociaż oczywiscie jeszcze nie potrafi dopasowac do dziurki ale mysle ze sa fajne
 
ja chciałam napisac dokładnie to co Kasia - my kupilismy pojazdy i zwierzatka i nawet Karol już zaczyna sie nimi interesowac, z tym że pojazdy zazwyczaj wyjmuje i próbuje nimi jezdzić :) ale próbował tez wkładac chociaż oczywiscie jeszcze nie potrafi dopasowac do dziurki ale mysle ze sa fajne

Basia, Miki robi IDENTYKO!!!:-D:-D:-D
 
reklama
Mamootku a moze jakis namit pokojowy...dzieciaki bardzo lubia ukrywac sie w rozne katy....Moja Noemi jest zachwycona gdy nakrywam jej stol kocem i moze sie tam schowac...Z reszta i ja pamietam ze jako dzieciak spedzilismy z moim bratem multum godzin na przesiadywanie w takim "schowku"...tez mam zamiar kupic cos takiego Noemi:-)
 
Do góry