reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urodzinowa prośba

slonko

Październikowa Mama'06 Zadomowiona(y)
Dołączył(a)
1 Luty 2006
Postów
240
Witam serdecznie. Jestem mamą z października 2006. Wielkimi krokami zbliżają się pierwsze urodziny mojej córeczki i dlatego mam do was serdeczną prośbę. Wszyscy pytają mnie, co kupić małej w prezencie a ja … nie wiem. Wszystkie zabawki wyglądają pięknie i kolorowo i zupełnie nie wiem, czym moja córa będzie się wspaniale bawić a co rzuci po chwili w kąt. A chciałabym tą możliwość, jaką dają urodziny wykorzystać możliwie najlepiej. Dlatego jeśli mogłybyście mi doradzić, co się sprawdziło u waszych dzieci, kiedy miały roczek będę wam bardzo, bardzo wdzięczna.

Pozdrawiam gorąco
Październikowe słoneczko
 
reklama
Slonko ja mogę doradzić jedną z zabawek która jest u nas na topie od około 10 m-cy :) bo młody dostał na Mikołaja - Szczeniaczek Uczniaczek - oczywiście wiadomo też że co dziecko to inne, ale tą zabawką chyba trudno się znudzić - Karol uwielbia miętosić go i tulić zeby mu śpiewał :)
Poza tym u nas sprawdzają się wszelkie pojazdy, no ale tu pozostanę wierna stereotypom i nie bede ich doradzać ;)
 
No to ja muszę napisać coś innego - Miki w przeciwieństwie do Karolka interesuje się Szczeniaczkiem przez kilka sekund - dosłownie! Chyba większą frajdę sprawia mu nasz żywy pies ;-) chociaż nie śpiewa.
Hmmm, mi jest cieżko doradzić, bo też mam chłopca i u nas bardzo sprawdzają się wszelkie pojazdy kołowe, np. autobus Fisher Price'a. Aha, Miki choć chłopczyk bardzo interesuje się wózkiem dla lalek:-D
 
U nas hitem urodzinowym był basenik, ale to nie ta pora roku...:-D Co prawda najpierw były próby na sucho w mieszkaniu.:-)
 
Kasia - widzisz - Karol pewnie z braku prawdziwego czworonoga :)
a wózek to myśle koniecznie musi być jeśli nie ma...
no i u nas te większe pojazdy-rowerek i jeździk Chicco też na topie
 
U nas od kilku miesięcy na topie jest krzesełko uczydełko - co jakiś czas Marcinek odkrywa w nim coś nowego i coś innego go fascynuje... A posłuży jeszcze przez długi czas, kiedy Niuniek będzie się uczył kolorów, literek, cyferek...
 
Słuchajcie dziewczyny, to jak już o prezentach to doradźcie mi. Idziemy w sobotę na drugie urodziny synka mojej koleżanki i muszę kupić jakiś prezent. Ostatnio widziałyśmy się dawno, więc nawet nie mam pojęcia jakiego typu zabawki on może mieć. Co byście mi doradziły?
 
reklama
Bardzo dzięuję za wszystkie podpowiedzii sugestie. Jesteście kochane. Dziękuję i czekam na jeszcze ;-)
 
Do góry