reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Urodzinowe Życzenia Grudniaczków :-)

Bodzinka

Lekko Stuknięta Mamuśka;)
Dołączył(a)
14 Czerwiec 2007
Postów
15 634
Miasto
SZ
Cyprianku!!!!
Roczek to magiczna data,
która uchyla przed tobą rąbek świata.
Już gaworzysz, biegasz, skaczesz,
już nawet coraz mniej płaczesz.
W tym magicznym dniu,
życzę ci krasnoludków siedmiu,
życzę ci cukierków bez liku,
i słonika w kapelusiku.




Uploaded with ImageShack.us





Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
Cristal i dla Ciebie droga mamo



Uploaded with ImageShack.us



 
Ostatnia edycja:
reklama
Wszystkiego najlepszego dla naszego pierwszego grudniaczka Cyprianka!
i dalszego spelniania sie w roli mamy dla Cristal
:tak:

ehh lza sie zakrecila na wspomnienie tych emocji sprzed roku, pamietam jak stawialam na Missiiss
:-D a okazalo sie ze to Cristal zrobila nam niespodzianke, pamietam tez obawy o Cristal zdrowko i te wszystkie poprzeplatane emocje ktore staly sie naszym udzialem dzieki temu ze spotkalysmy sie na tym forum.



 
Idzie misio, idzie konik, małpka, piesek no i słonik. Wszyscy razem z balonami z najlepszymi życzeniami. Bo to dzień radosny wielce - masz już jeden roczek !!!
Wszystkiego dobrego dla Cyprianka
 
powtórzę z głównego

sto lat nasz najstarszy grudniaczku:) i gratulacje dla mamusi za wspaniały pierwszy rok razem!

ja też doskonale pamietam te emocje. Ja wprawdzie nie stawiałam na missiiss ( w sumie nie miałam faworytki) ale info od cristal było OGROMYM zaskoczeniem. Czułam jakby to moja siostra urodziła...to był niesamowity czas...
 
Niech rośnie w siłę i w zdrowiu nasz pierwszy listopadowy grudniaczek! całuski i uściski od forumowej ciotki i forumowego rodzeństwa (Wikuni) :-D
 
Kasiu ja również powspominam ten magiczny czas narodzin Cyprianka, który miał być Januszkiem :) Tu zaznaczę, że od razu obstawiałam ciebie jako pierwszą rozpakowaną grudniówkę ;-) Twoja wiadomość o narodzinach synka była dla nas zaskoczeniem i łezka się zakręciła w oku ze wzruszenia :-) Również czytałam dzisiaj twoją opowieść z porodówki, która niesie ze sobą masę wspomnień :tak:Doskonale pamiętam te cudowne 9 miesięcy przed narodzeniem Cyprianka i oczywiście poród i pierwsze chwile z maluszkiem. Mogłabym wspominać te wszystkie chwile godzinami...
Cristalrose z całego serca życzę tobie i Cypriankowi zdrowia, spędzania ze sobą jak najwięcej czasu i żeby się spełniły wasze wszystkie marzenia. Oczywiście wszystkiego dobrego również dla tatusia! ;-)
KOCHANY CYPRIANKU 100 LAT! MAM NADZIEJĘ ŻE DOSTANIESZ MASĘ PIĘKNYCH ZABAWEK :-)
 
reklama
:-Dnasz pierwszy solenizant!!!!!

Cyprianku- rośnij zdrowo i pogodnie, samych radosnych chwil życzy ciocia asia:-D:-D:-D

pędzę wspominać (do archiwum;-):-))
 
Do góry