reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

URODZINOWO: I roczek i dalej;)

my takze robimy imprezke kamrealnie, chrzesni i kilku znajomych z nami ok 7 osób ,poczestunek na słodko:) Rok temu nameczylam sie bo byly salatki, frytki itp a teraz tylko poczestunek:) starczy zastanwiamy sie tylko nad data po 11 wypada w srode ,a my chcemy zrobic w niedziele .Co do prezentów mysle nad porzadnym garazem dla aut cos takiego garaz1.jpgale jeszcze nie powiedziane... tort bedzie napewno z ciuchcia , mlody uwielbia "stacyjkowo" chyba ze cos mu sie odmieni:)

Zabcia-to Ci strazak w domu rosnie :p
 

Załączniki

  • garaz1.jpg
    garaz1.jpg
    29,8 KB · Wyświetleń: 195
reklama
Phelania, Ema ma taki garaż i bardzo ładnie się nim bawi od wielu miesięcy. Mówi na niego "galaż jak mój", bo mamy książeczkę FP z ich produktami i każe tam sobie wyszukiwać to zdjęcie. Na dodatek garaż jest atrakcją dla innych dzieci, które nas odwiedzają, więc prezent na pewno będzie trafiony :)

Milva, dla mnie pieczenie to prawdziwa przyjemność. Podobnie jak gotowanie :) Swoją drogą mam fajny przepis na proste, szybkie i niezbyt tuczące kremóweczki, który jest hitem u mnie w pracy. Jakby któraś z Was miała ochotę wypróbować, dajcie znać :)
 
Ostatnia edycja:
Dołącze dziewczyny do tematu bo my juz w listopadzie obchodzimy urodziny a więc tuż tuż. U nas też kameralnie - dziadkowie i chrzestni, tort będzie zwykły okrągły ale dodam cyferki żeby wyszedł zegar - Krzyś uwielbia zegary. Od moich rodziców dostanie kubusia puchatka co śpiewa i tańczy - mój bratanek miał taki i wiele miesięcy szukałam żeby kupić i udało mi się - jest boski, a jak się naciśnie na główkę Krzysia to Kubuś śpiewa: "Panie Krzysiu, Pani Krzysiu, rano wstań" :):) Więc dla Krzysia jak znalazł.

Phelania garaż jest super pomysłem! Krzysiu ma co prawda jakiś badziewny ale bardzo go lubi!
 
u nas tylko rodzina a to będzie znów 10-15 osób, sami dorośli, i Zuzia.
robię 26.12 czyli w dzień jego urodzin. planowałam tylko tort, ciacha, kawa, herbata.
chciałabym to mieć szybko z głowy i nie narobić się tylko co przy roczku
 
My rok temu robilismy urodziny dziuecia wspolne, bo Marika z 16 listopada a Fabianek 11 grudzien, i byl obiad, wedliny, sery, slodyczne itp w tym roku robie tylko na slodko i oddzielnier. Takze 16 listopada urodzinki Mariki - tort napewno zrobie sama, a Fabianka 14 grudnia, tort tez bede robila sama.
To sa moje typy ;
Dla Mariki z racji ze uwielbia myszke minie Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://2.bp.blogspot.com/-x-AAY3EgD2o/URKlcqCePcI/AAAAAAAADos/Ujl7ibyflrE/s1600/IMG_8286.JPG tylko w wersji miniaturowej bo ten wydaje sie olbrzymi lub, Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://1.bp.blogspot.com/-ho3XU3RbOhw/Ufan7iptGiI/AAAAAAAAIbU/FdgyjPMn2H8/s640/1.jpg

dla Fabianka ; Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://4.bp.blogspot.com/-XQDeCjjRRac/UCpd1TQvKfI/AAAAAAAABow/fcAEpC0D-80/s1600/samolot.jpg młody uweielbia samoloty, wiec zrobie zwykly tort i poloże nawet zabawke samolot:)

Cd prezentow to nie mam jeszcze pojecia,
A cd gosci to powysylam wiadomosci po rodzinie i znajomych ze zapraszam na urodzinowa kawke i tort w godzinach takich i takich, nie bede ustalala konkretnej godziny, mieszkanie mam male wiec licze ze goscie nie zwala sie w jednej godzinie:)
 
Myślałam o urodzinkach Niny trochę i 25 grudnia pewnie u rodziców zbiorę wszystkich bliskich. Jedzenie będzie ze Świąt wiadomo ale o ciasta zadbam sama. W sumie o tort szczególnie, co raz częściej myślę, że ni będę zamawiać i zrobię sama swój. Czekoladowy. Chodzi za mną i mi się śni. Ninka pomoże mi go przyozdobić mam nadzieję. ;)
 
Ja niewiem jeszcze kiedy zrobię Mikołajowi podwójną imprezę. Mamy sporo wizyt w grudniu, ale napewno przed pójściem do szpitala bo potem to już święta. Napewno też będzie to sobota lub niedziela. Ja zawsze robię na słodko z tego powodu że poprostu mnie nie stać na robienie obiadu bo mam sporą rodzinę. Sami najbliżsi to 20 osób, a to tylko moje rodzeństwo, rodzice, 2 ciotki i chrześni.

Macie pomysł na jakieś pyszne ciasta? Wrzucajcie przepisy, przydadzą się teraz.
 
My będziemy ucztować chyba na samym końcu bo dopiero 11 stycznia. Dwa tygodnie po ur Kasi i na dwa tygodnie przed ur Oli. Poszliśmy wszystkim na rękę. Ola sie zgodziła chętnie a małej to wsio ryba.
 
reklama
Do góry