reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

URODZINOWO: I roczek i dalej;)


2701
, podejmując decyzję co do teściowej nie myśl emocjami z dzisiaj, tylko perspektywą całego przyszłego życia. Myślę, że to zgrzyt, który Ci się do niczego nie przyda. Będziesz górą, jeśli mimo jej beznadziejnego zachowania Ty sama zachowasz się w porządku. Zresztą chodzi o Karolcię, a ona zasługuje na 2 babcie, choćby jedna z nich była niezbyt fajna ;)

Mła- Mądrze i pięknie ubrane w słowa :)
salsik- super te balony !
maleństwo- torcik nr 1 jak dla mnie jest naprawdę nr 1 aż żal by mi było kroić :)
dorotar- nie będę nic kupować na roczek, na siłę.

U nas niefart z tym 20 grudnia. Zrobimy jak z Olo że podzielimy na dwie tury. Pierwsza w święta a druga w weekend przed sylwestrem, chyba tak. Chrzestny Kasi też ma synka z 20go grudnia i musimy jeszcze z nim dograć. Większość rodziny mam w Wawie, nie pomieszcze , nie przenocuję. Ode mnie będą tylko rodzice i dwóch braci.
 
reklama
A u nas najprawdopodobniej będzie całkowita zmiana terminu wyprawiania urodzinek (ze względu na 99% wyjazd babci do senatorium), jeszcze w domku jak wrócę będziemy rozmawiać, ale zapewne decyzję i tak podejmę ja i w taki oto sposób Kacperek pewnie będzie miał roczek kilka dni wcześniej tzn. 25 listopada zrobimy.

KUPINOSIA u nas jednak wyjątkowo prezent musi być, nie wiem jeszcze co ale będzie.
 
Obraz 013.jpg roczek Kamila był robiony z poślizgiem miesięcznym.. a to dlatego że w weekend majowy rodzinka wyjechała... a do tego akurat początkiem czerwca minęła pierwsza rocznica chrztu więc zrobilismy z mszą. Teraz nie będziemy czekac do rocznicy chrztu.. bo pol roku pozniej dziecku nie będę robila urodzin, ale żałuję ze nie możemy urządzić imprezy tak jak młodemu na dzialce

Byly balony z napisami mam już roczek i 1 uroczinki rozne girlandy i bodery(trochę to kosztuje ale cóż) do tego kupiłam dziecięcą papierową zastawę i obrus ceratowy, wszystko na allegro od jednego faceta, ale teraz kupię na giełdzie bo w tychach jest nawiększa na śląsku gielda kwiatowa i między innymi hurtownia w ktorej te bajery są.

Ze względu na kolejna zajebistą datę(kamil urodzinki w weekend majowy05.05)czyli nowy rok, i informacje ze moje rodzenstwo wyjezdza na 4 dniowy sylwek.. niestety urodzin nie będzie. Nie chcę przenosić na pozniej, babcia i chrzestny pewnie dadzą prezent jak my się zjawimy w rodzinnych stronach mojego K. lub przyjadą na ciacho.. małoprawdopodobne jednak. I wymyśliłam że skoro i tak na nowy rok będę miala pewnie ktores z dzieci od rodzeństwa to zrobię poprostu mały kinder bal 1 stycznia i przywiozę nasze wszystkie dzieciaki(lącznie 6 z moimi) i zrobię tort jakieś pyszności i udekorujemy pokoj, włączymy coś w stylu smerfnych hitów, urządzę jakieś mini konkursiki oni będą szczesliwi a jak pstrykę jakies fotki na pamiątkę:) a prezenty tak czy siak jestem pewna ze albo onni przyniosą albo potem moje rodzenstwo małej coś przytaszczy.

Z pewnością nie chcę robic w domu fety dla wszystkich bo poprostu bo miałabym ok.13 dorosłych i 6 dzieci a jak na naszemieszkanie to sporoooo

tort koniecznie słodko wypierdziasty rożowiasty itp bo o tym zawsze marzyłam (buhaha ja nie moja córka) może jakaś lalka itp
 
wow, asko, jak możesz to byłabym chętna na namiary na tą hurtownię...(jak nie możesz podac to jakos tam przezyję). Jak tak patrzę na twoją fotkę to żałuję że w chacie będzie trzeba wyprawiać imprezę...a tak bysmy wyprawili....yyyyy... u teściów na działce:cool2::-D;-)
 
Tofika a ja bym u rodziców wyprawiła w ogrodzie...albo u teściów na działce... ale chyba przekonałam P do kinderbalu w jakiejś dziecio-bawialni... Muszę pojeździć i posprawdzać ale drogo nie wychodzi... jak patrzyłam w necie.
 
tofika hurtownia znajduje się na giełdzie kwiatowej w tychach, hm.. z zabawkami nazywa się Iwa a ta jest na przeciwko, kurcze ale wiem że one są powiązane, muszę się przejechac zobaczyc ile takie bajery kosztują, ale wiem ze w detalu doliczają 20% do kwoty, ale Ty chyba masz dzialalnosc jesli dobrze kojarzę to mozesz wziasc w cenach normalnych :) na firmę;p ja tak robię w tej zabawkowej niezaleznie od ilosci jakie bierzesz, tak samo w tej papierniczej juz nawet moaj siorka i bratowa biorą fakturki na męża;p nam to bez roznicy bo i tak do niczego ich nie potrzebujemy a przynajmniej nie doliczają nam "detalu". Generalnie bardzo lubię obie te hurtownie;p znajdują się po prawej stronie giełdy na pierwszym piętrze takiego budynku(innego tam piętrowego chyba nie ma:))
net-ka ja też załuję bo pora letnia na urodziny to prawdziwy raj dla pomyslowej głowy:) w tym roku Kamil miał połączone z chrztem małej więc była restauracja i potem spacer nad jeziorem, ale w przyszłym pewnie będzie coś extra może jakas wycieczka:) A z mala.. no kurde tak chciałam zeby się juz urodziła po nowym roku.. bo na koniec roku kijowo, ale wcale to nie lepsza data na urodzinowe przyjęcia-dodam ze 8 stycznia ma urodziny moja siorka chrzestna małej. więc ni jak to wychodzi no chyba że będą swiętowały razem.

Ale już się nie mogę doczekac widziałam na necie fajne muffiny ktore wygladaly jak swinka, baranek itp, wszystko było z pianek marshmallow i kolorowych cuksów typu m&m.

Kamil miał tort smietanowy a u góry był kolorowy pociąg z masy cukrowej na ktorej na małych kolorowych kostkach widniał napis roczek kamila fajnie wygladalo ale to była jedna z pierwszych moich zabaw masą i byly mega niedociągnięcia;p;p
 
IMG_1447.jpgIMG_1514.jpg

My zrobilismy Patrykowi 12 zdjec z całego roczku ja rósł i dorastał;)
A drugie foto to pyszny torcik gruszkowy:) a najlepsze jest to ze zapmnielismy swieczki z domku i zobaczcie swieczke jaką dmuchał:)....
 

Załączniki

  • IMG_1522.jpg
    IMG_1522.jpg
    22 KB · Wyświetleń: 103
asko, jeśli ta firma w nazwie ma pierwsze literki" l" i "p" to znam ją bardzo dobrze ...jako "firma" :-). Ale w pracy od dawna nie siedzę, więc zapomniało mi się:-)
 
reklama
Do góry