reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

URODZINOWO: I roczek i dalej;)

Ja mam problem z tortem. Sama nie umiem zrobić, oglądałam takie które można specjalnie na roczek zamówić ale ceny prawie po 100zł za kilo są przerażające. Wiem że moja tesciowa wyskoczy, że zrobi tort ale 1) będzie w formie zwykłej brytfanki, 2) będzie posypany takimi kolorowymi ozdobami które dla mnie sa troche jak plastikowe a ona sypie tym wszystkie ciasta 3) wszystko co da się kupić gotowe (sztuczne) to kupi zamiast zrobić i ja zwyczajnie takiego chemicznego tortu nie chcę Emilce dawać.
 
reklama
Freiya, torty z cukierni też zwykle są nałądowane sztucznościami, choć nie ukrywam, że są i smaczne, prawie domowe. Może ktoś ze znajomych, sąsiadów piecze dobre ciasta? Może Agapa? :) Chyba nie mieszkacie jakoś daleko od siebie?
 
Kota nie mieszkamy daleko i ja bardzo chciałabym zamówić od Agapy tylko że wtedy wiesz co będzie, wielka obraza majestatu. Bo co innego jak powiem, że zamawiam z cukierni bo chcę z konkretną dekoracją itp, a co innego jak powiem, że zamawiam od kogoś kto tez zrobi mi ciasto w domu a nie chcę od teściowej. :baffled: Cheesecake shop ma bardzo fajne, prawie domowe ciasta, ale niestety nie robią tortów na zamówienie, a przynajmniej nic o tym nie wiem.
 
Wrr właśnie tego nie znoszę, a czemu, a jak, a skąd! kur... moja sprawa! Chciałam taki i taki mam... Też mnie to wnerwia. Moja mama upiecze jeden na swoją balangę a 2gi tort zamówi u koleżanki, która piecze na wesela, chrzciny i inne okoliczności. Domowe ciasta, a wyglądające jak z cukierni.
Poza tym mi ślina cieknie zawsze, na każde ciasto...Czy ze sklepu, czy domowe. ŁAT EWA! ;P abym dała radę zmieścić-po ciąży tak mam haah
 
my będziemy mieli tort pieczony przez cukiernika (mąż koleżanki mojej mamy)
zastanawiam się nad misiem yogi (mały go lubi, hmm w sumie to piosenke z bajki;p)
1956_d.jpg tortu i tak raczej nie zje chyba, że z tą skazą się coś zmieni...
kubuś puchatek też fajny- ale to akurat mój ulubieniec:D
Tort-w-kształcie-Kubusia-Puchatka-150x150.jpg

freyia chyba masz prawo decydować skąd chcesz mieć tort na roczek SWOJEJ córki nie?;p
 
U nas nadal nic nie postanowione.. p nie ma czasu jechac do wlasciciela klubu w ktorym ja chce zrobic wiec narazie nie mam co postanowiac.

Cd tortu to chyba kupie taki zwykly i sama jakos dostroje zeby byl bardziej dziecinny:)
 
ASKO, IZI my roczek Amelki robiliśmy w domku, torcik był własnej roboty, wrzucę fotki.Był bardzo smaczny i pięknie przystrojony (tak tak ale sobie słodzę).
IZI ja tak samo zdjęcia z całego pierwszego roczku miałam, tyle że ja z każdego miesiąca wybierałam najładniejsze zdjęcie, połączyłam je i wywołałam jako jedno wielkie foto i wisi na ścianie-pierwsze 12 miesięcy Amelki. Kacperkowi też tak zrobię.
 
reklama
Do góry